Trwa ładowanie...

Za darmo: JP Artist Festival

Młodzi wykonawcy zagrają na jednej scenie z gwiazdami. Co to za gwiazdy, dowiemy się dopiero na miejscu, bo to młodzi artyści mają być najważniejsi

Za darmo: JP Artist Festival
d2gakaj
d2gakaj

24 października w *warszawskim Klubie Palladium odbędzie się pierwsza edycja JP Artist Festival.* Dzień festiwalu to również premiera wytwórni JP ARTIST, nowej marki na polskim rynku fonograficznym oraz koncert zespołu Ready For Life, który jako pierwszy podpisał kontrakt płytowy z JP Artisit S.A.

JP Artist Festival tworzymy z myślą o zespołach z całej Polski, z myślą o wszystkich zdolnych muzykach, ale też o polskiej publiczności – mówi Radek Kordowski, organizator festiwalu i prezes JP ARTIST S.A. – Fundamentem tej idei – w sensie dosłownym i w przenośni - jest HEAR Studio, które budowałem w piwnicy, w niepozornym miejscu, dzięki któremu wiele się nauczyłem na przestrzeni lat i zdobyłem cenne doświadczenie. HEAR Studio jest miejscem, w którym mam zaszczyt gościć polskie i zagraniczne Gwiazdy, odwiedza nas około 5000 muzyków miesięcznie, są też wśród nich osoby, które dopiero zaczynają swoją muzyczną przygodę. To wszystko zaowocowało powstaniem idei wspierania polskich artystów do której dołączyło już wiele osób i dzięki pasji do muzyki i wsparciu inwestorów ta inicjatywa rozpoczęła oficjalne funkcjonowanie pod nazwą JP Artist S.A.

Wiele zespołów błędnie myśli, że nie ma szans, aby przebić się dalej, grać dla szerokiej publiczności, wydawać płyty. Pragnę zbudować im zaplecze dzięki któremu odzyskają wiarę w swoje możliwości, tym zapleczem i zarazem alternatywą jest wytwórnia fonograficzną JP Artist S.A., której mam zaszczyt być prezesem. Mamy pomysły, kontakty i ambicje, wiemy jak zmienić obecny stan rzeczy. Doceniamy też szlachetne inicjatywy telewizyjnych talent show, ale nie chcemy, aby to było jedyne możliwe rozwiązanie dla muzyków. Dlatego postanowiliśmy stworzyć JP Artist Festival. To dopiero pierwsza edycja ale mam nadzieję, że nie ostatnia. JPArtist Festival to budowanie nowej inicjatywy muzycznej od podstaw, bez oficjalnej informacji o obecności polskich czy zagranicznych Gwiazd, która miałaby na celu przyciągnięcie uwagi publiczności czy zwiększenie frekwencji. Jedyną gwiazdą będzie zespół Ready For Life, który jako pierwszy postanowił zaufać JP Artist i powierzył nam swój artystyczny los podpisując kontrakt fonograficzny.
Ewentualny gościnny występ Gwiazdy polskiej muzyki na scenie JP Artist Festival będzie miłą *niespodzianką dla uczestników, a nie główną formą promocji festiwalu.* Taka jest właśnie nasza idea. Kto wie, czy po JP Artist Festival nie posypią się kolejne kontrakty artystyczne? Dzisiaj jest Ready For Life, jutro może to być ktokolwiek inny. – dodaje Kordowski, prezes JP Artist S.A.

d2gakaj

Dla 16 zespołów, scena JP Artist Festival jest szansą na zaistnienie. Wykonawcy, którzy przeszli kwalifikacje, konkurować będą między sobą o nagrody pieniężne i nagrodę w postaci nagrania singla oraz koncertowo-studyjnego teledysku z Palladium i Hear Studio. Artyści będą oceniani przez jury pod przewodnictwem prezesa JP ARTIST S.A. Pula nagród w wysokości ponad 12 000 zł zasili kieszenie laureatów konkursu. Wszyscy wykonawcy zagrają na jednej scenie z *gwiazdami.* Całe wydarzenie, zostanie zarejestrowane i wydane w formie DVD. Profesjonalne video koncertowe ma za zadanie zapewnienie zespołom profesjonalnego koncertowego portfolio.

JP Artist Festival
Klub Palladium - Warszawa
24 października 2014, , wstęp wolny

Z okazji urodzin JP Artist o określonej godzinie Open Bar. Godz.. 16:00 do 20:00 prezentacje zespołów finałowych:

 1. Lord & The Liar
 2. The Mugshot
 3. Madvision
 4. Kot Kreskowy
 5. Mindsedge
 6. Oksana Predko
 7. The Black Horsemen
 8. Wertygo
 9. Ostatni W Raju
 10. HeadBoat
 11. HAJVA
 12. Shuttup
 13. Dust
 14. MrPollack
 15. Kasia Sienkiewicz
 16. Scream Maker

Kolejność koncertowa zgodna z kolejnością na play liście kanału JP Artist na Youtube na dzień 15.10.2014 (im więcej wyświetleń tym późniejsza godzina występu). Kolejność występów zakwalifikowanych może jeszcze ulec zmianie Play lista będzie zamknięta 23.10 do 23:59.

d2gakaj

Godz. 20:00 do 20:30 koncert zaproszonych Gości + niespodzianka

Godz. 20:30 do 20:50 Koncert Laureata JP Artist Festival

Godz. 21:00 koncert zespołu Ready For Life

Godz. 22:00 Party z DJ – Classic Rock

d2gakaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gakaj