Trwa ładowanie...

Za darmo: Kabareton Wola 2013

Kabaret K2 oraz Tomasz Jachimek na otwarciu sezonu w amfiteatrze w Parku Sowińskiego

Share
Za darmo: Kabareton Wola 2013
d44mj8u

W maju z zimowego snu obudzi się wolski amfiteatr w Parku Sowińskiego przy ul. Elekcyjnej 17. Otwarcie odbędzie się 5 maja o godz. 16.00. Wystąpią: Kabaret K2, Tomasz Jachimek oraz grupy taneczno-kabaretowe Sonata i Etiuda. Wszystkie te atrakcje odbędą się w ramach Wolskich Zdarzeń Kabaretowych KABARETON WOLA 2013. Wstęp wolny.

O kabaretach (bio):

d44mj8u

Kabaret K2 powstał w legendarnej zielonogórskiej "Gębie", jako kontynuacja na w pół legendarnego kabaretu Chłopcy, a działo się to w nielegendarnym maju 2012. W jego skład wchodziMy czyli Barciś i mimi. Niektórzy z Was, drodzy czytacze, kojarzą nas pewnie z kabaretów: Hlynur i Babeczki z Rodzynkiem, których jesteśmy członkami. Przez lata znajomości udało się nam wypracować wzajemne, prywatne rozumienie, które z powodzeniem przenosimy na scenę. Nasz kabaret jest żywy, oparty na stałym kontakcie z publicznością i ze sobą nawzajem - sporo improwizujemy. W naszych skeczach znajdziecie zarówno świeże obserwacje obyczajowe jak i spora dawkę absurdu.Założyliśmy K2 bo kontentuje nas wspólne tworzenie i chcemy owo kontentowanie kontynuować...

Tomasz Jachimek to człowiek, który zawsze wie, co powiedzieć. Człowiek, który myśli, i który skłoni do zabawy, ale także i refleksji. Czasami spojrzy na pewne sprawy pod takim kątem, że łapiemy się na tym, że warto przystanąć i pomyśleć. Oprócz tego Tomek ma lotny umysł i zdaje sobie sprawę z tego, czego się od niego oczekuje. Potrafi rozmawiać z ludźmi i mówić do ludzi. Opowiada tak błyskotliwie i mądrze, a ponadto zabawnie, że słucha się go z niekłamaną przyjemnością. Naprawdę warto!

W programie również inscenizacje taneczno-kabaretowe w wykonaniu grup Etiuda i Sonata pod kierownictwem Lidii Leszczyńskiej. Zobaczymy m.in. opracowania fragmentów utworów z filmu "Kabaret".

d44mj8u

Podziel się opinią

Share
d44mj8u
d44mj8u