Trwa ładowanie...

Za darmo: KABARETON WOLA 2014

Wolskie Zdarzenia Kabaretowe

Za darmo: KABARETON WOLA 2014
d1nro15
d1nro15

Już w niedzielę 4 maja 2014 roku rusza sezon w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego na Woli . O godzinie 17:00 rozpocznie się Kabareton Wola 2014. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Kto wystąpi?

Kabaret 44-200 to kabaret tylko z nazwy. To tak naprawdę stand-uperzy, to tak naprawdę konferansjerzy, improwizatorzy i wszystko inne. Kabaret 44-200 jest wszystkim tym czym chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. Dobiera sobie konwencje i ją realizuje. Czasem zagra pod publikę, a czasem zagrymasi i trzaśnie w stół. To energia, to żywioł, to seks bez zabezpieczeń.

Kabaret Czwarta Falatokielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność. Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna- tak najkrócej można opisać twórczość Kabaretu. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

d1nro15
d1nro15
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nro15