Trwa ładowanie...

Za darmo: Kiermasz Feministyczny

Inicjatywa ma na celu wesprzeć artystki i kobiety, tworzące ciekawe przedmioty oraz organizacje zajmujące się działaniem na rzecz kobiet

Za darmo: Kiermasz Feministyczny
dk7k21q
dk7k21q

Nudzi Cię bieganie po zatłoczonych sklepach? Masz dosyć „sieciówek” i oklepanych prezentów? Szukasz czegoś wyjątkowego dla swoich bliskich? Chcesz wesprzeć artystki i organizacje działające na rzecz kobiet? A może po prostu masz wolną niedzielę i chciałabyś/chciałbyś spędzić ją w miłym towarzystwie? - zachęcają feministki i zapraszają na Kiermasz Feministyczny, który odbędzie się 15 grudnia, w godz. 12.00-18.00 w siedzibie Fundacji Feminoteka (ul. Mokotowska 29a, wejście bramą od Marszałkowskiej 34/50)

Inicjatywa ma na celu wesprzeć artystki i kobiety, tworzące ciekawe przedmioty oraz organizacje zajmujące się działaniem na rzecz kobiet. Jakie atrakcje czekaja odwiedzających? Książki Feminoteki w atrakcyjnych cenach, promocja na koszulki i torby manifowe, biżuteria hand-made, etno-ubrania, ręcznie dziergane czapki i szaliki, kolaże Sylwii Chutnik i Lidii Barc, ceramika, grafiki, filce, wyszywanki, przetwory, malowane kubki, ozdoby, zabawki, a także poduszki i eko-podpaski.

dk7k21q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk7k21q