Trwa ładowanie...

Za darmo: Kobiece rytuały i zwyczaje w Nepalu. Impreza z kiermaszem

Dochód z wydarzenia wesprze Fundację niosącą pomoc dzieciom z najbiedniejszych rejonów Nepalu.
Share
Za darmo: Kobiece rytuały i zwyczaje w Nepalu. Impreza z kiermaszem
d221sgp

Fundacja Lights to Himalaya zaprasza w zimowe, sobotnie popołudnie do Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu przy Żelaznej na wyjątkową imprezę, połączoną z kiermaszem - na którym nie tylko dowiecie się o kobiecych rytuałach i zwyczajach w Nepalu, ale będzie też można wziąć udział w kiermaszu oryginalnych produktów prosto z tego kraju.

O zwyczajach będzie opowiadała rodowita Nepalka Kalpana Neupane, mieszkająca w Polsce od ponad 8 lat. - Jej opowieść będzie wzbogacona slajdami - zachęcają organizatorzy. I dodają, że podczas spotkania pokaże także na czym polega nitkowanie, czyli tradycyjna metoda depilacji wykonywana jedynie przy użyciu nici.

Podczas kiermaszu będzie można nabyć oryginalne, nepalskie produkty, takie jak szale i biżuteria, buddyjskie thanki, figurki, kadzidełka czy herbatę uprawiana u podnóży Himalajów. - Będziecie się mogli również delektować tradycyjnymi potrawami z Nepalu, w tym przepysznymi pierożkami momo, samosami, pakorą, mango lassi oraz gorącą herbatą nepalską przygotowanymi przez nepalską restaurację Siddhartha - opisuje Fundacja Lights to Himalaya

d221sgp

Kobiece rytuały i zwyczaje w Nepalu
Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu, ul. Żelazna 58/62
Sobota, 16 stycznia, godz 14.30-20.00
Kiermasz godz: 14.30 – 20.00
Prezentacja Kalpany Neupane godz. 18.00 – 19.30

Dochód z wydarzenia wesprze Fundację Lights to Himalaya (www.dlanepalu.pl) niosącą pomoc dzieciom z najbiedniejszych rejonów Nepalu. Wstęp wolny.

Przeczytajcie też: Nieznany film z warszawskiego getta trafił do sieci

d221sgp

Podziel się opinią

Share
d221sgp
d221sgp