Trwa ładowanie...
d2qpfer

Za darmo: koncert Broda Acoustic Project!

Kawał dobrego folka i reggae w Centrum Łowicka!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: koncert Broda Acoustic Project!
d2qpfer

7 listopada, w czwartek o 19:30 w Centrum Łowicka zagra Broda Acoustic Projekt. Będzie to kolejny koncert z cyklu "Mokotów Folk Festival" Zespół zaprezentujeakustyczne wersje piosenek z repertuaru macierzystej grupy Habakuk. Wstęp na koncert jest wolny.

Grupa wystąpi w składzie:
Wojciech "Brodi" Turbiarz - gitara akustyczna, śpiew
Damian Kluźniak - instrumenty klawiszowe, śpiew
Wojciech Cyndecki - gitara akustyczna basowa
Piotr "Jackson" Wolski - instrumenty perkusyjne

Broda to założyciel zespołu HABAKUK – jednego z najpopularniejszych i najdłużej istniejących w kraju zespołu folkowego. Jest liderem, wokalistą i gitarzystą. Z grupą tą zagrał blisko 1000 koncertów. Kto jeszcze zagra?

d2qpfer

Wojciech Cyndecki - na co dzień basista zespołów Habakuk i Makabunda. Grał w takich zespołach jak: Rege inna Polish stylee, The Naturals, Natural Stylee, Hot Bubble Gum. Jeden z najlepszych basistów reggae w kraju, o bardzo charakterystycznym jamajskim sposobie grania i takim też brzmieniu.

Damian Kluźniak - muzyk młodszego pokolenia, jednak już z wieloma sukcesami i koncertami na koncie. Na co dzień muzyk zespołu Bethel, oraz Makabunda. Współpracuje również z innymi zespołami takimi jak: Habakuk, Daab, Kamil Bednarek. Pracuje również jako muzykoterapeuta.

Piotr "Jackson" Wolski - perkusita, multiinstrumentalista ,a także producent muzyczny. Lider oraz założyciel zespołu Tam Tam Project. Twórca szkoły perkusyjnej Tam Tam Academy.

d2qpfer

Podziel się opinią

Share
d2qpfer
d2qpfer