Trwa ładowanie...
d2upl98

Za darmo: Koncert The Bartenders na Białołęce

Pożegnanie ze Świetlico-Kawiarnią
Share
Za darmo: Koncert The Bartenders na Białołęce
d2upl98

Ostatnia w tym sezonie taneczna impreza na tarasie Białołęckiego Ośrodka Kultury! Powoli będziemy żegnać się ze Świetlico-Kawiarnią, umili nam to zespół The Bartenders - mówią organizatorzy wakacyjnych wydarzeń w tym miejscu. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek, 29 sierpnia, o godzinie 20:00 przy ulicy Vincenta van Gogha 1. Wstęp wolny.

* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie! The Bartenders to stołeczne 10-osobowe combo*, w którego skład wchodzą: rozszerzona sekcja rytmiczna (perkusja, bas, gitara, perkusjonalia i instrumenty klawiszowe), trzyosobowa sekcja dęta, wokalista oraz realizator dźwięku.

Muzyka, którą tworzą inspirowana jest w dużym stopniu dokonaniami zespołów jamajskich lat 60-tych – przede wszystkim reprezentantów nurtu znanego jako ska-jazz. Nie stroniąc, szczególnie podczas koncertów, od klasyków gatunku Bartendersi sięgają w swych inspiracjach również po materię spoza Antyli, by nadać jej charakterystyczny dla ska pulsujący feeling. Żywiołowość, szczerość i temperament wykonywanej przez nich muzyki nie pozwalają publiczności ustać w miejscu.****


*Zobacz także: Koncert dla Beatlesów pod Pałacem Kultury. Zagrają Muniek Staszczyk i Tymon Tymański *

d2upl98

Podziel się opinią

Share
d2upl98
d2upl98