Trwa ładowanie...
dzeb0zv

Za darmo: Koncertowe Czwartki w Cudzie Nad Wisłą

Największe odkrycia największe nadzieje muzyczne na jednej scenie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: Koncertowe Czwartki w Cudzie Nad Wisłą
dzeb0zv

Dużo młodego i ambitnego grania zapowiadają organizatorzy cyklu Koncertowe Czwartki, który już jutro rusza w popularnej, warszawskiej miejscówce - Cudzie Nad Wisłą. W tym roku hasło przewodnie cyklu brzmi "Największe odkrycia 2014 i największe nadzieje 2015!".

- Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać - poinformował WawaLove.pl Rafał Gruszkiewicz z Cudu Nad Wisłą.

Jako pierwszy na scenie Cudu wystąpi projekt Inqbator, czyli Kuba Bugała i Piotr Madej z Patrick the Pan. Ten projekt muzyczny zadebiutował w listopadzie 2013 roku, zespół został laureatem konkursu Skoda Auto Muzyka w 2014 roku, występował też w studiu im. Agnieszki Osieckiej, grał na Green Zoo Festival, Opole Songwriters Festival czy Spring Break Showcase Festival 2015.

dzeb0zv

Stylistyka muzyczna Inqbatora oscyluje wokół muzyki indie-folkowej, ambientowej i elektronicznej – czerpiąc po trochu z każdego z tych gatunków i nie zamykając się na żadne nowe inspiracje czy wpływy.

Organizatorem Koncertowych Czwartków jest Fundacja Do Dzieła. Wstęp wolny, wystarczy przyjść.Cud Nad Wisłą mieści się przy bulwarze Flotylli Wiślanej.

dzeb0zv

Podziel się opinią

Share
dzeb0zv
dzeb0zv