Trwa ładowanie...

Za darmo: Koncertowe Czwartki w Cudzie Nad Wisłą

Największe odkrycia największe nadzieje muzyczne na jednej scenie

Za darmo: Koncertowe Czwartki w Cudzie Nad Wisłą
d2fnb4m
d2fnb4m

Dużo młodego i ambitnego grania zapowiadają organizatorzy cyklu Koncertowe Czwartki, który już jutro rusza w popularnej, warszawskiej miejscówce - Cudzie Nad Wisłą. W tym roku hasło przewodnie cyklu brzmi "Największe odkrycia 2014 i największe nadzieje 2015!".

- Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać - poinformował WawaLove.pl Rafał Gruszkiewicz z Cudu Nad Wisłą.

Jako pierwszy na scenie Cudu wystąpi projekt Inqbator, czyli Kuba Bugała i Piotr Madej z Patrick the Pan. Ten projekt muzyczny zadebiutował w listopadzie 2013 roku, zespół został laureatem konkursu Skoda Auto Muzyka w 2014 roku, występował też w studiu im. Agnieszki Osieckiej, grał na Green Zoo Festival, Opole Songwriters Festival czy Spring Break Showcase Festival 2015.

Stylistyka muzyczna Inqbatora oscyluje wokół muzyki indie-folkowej, ambientowej i elektronicznej – czerpiąc po trochu z każdego z tych gatunków i nie zamykając się na żadne nowe inspiracje czy wpływy.

Organizatorem Koncertowych Czwartków jest Fundacja Do Dzieła. Wstęp wolny, wystarczy przyjść.Cud Nad Wisłą mieści się przy bulwarze Flotylli Wiślanej.

d2fnb4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fnb4m