Trwa ładowanie...
d71n82k

Za darmo: lekcja tańców warszawskich

Muzyka na żywo i śpiewanie przedwojennych szlagierów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: lekcja tańców warszawskich
d71n82k

*Po raz kolejny już zapraszamy na naukę tańców warszawskich. A to wszystko do muzyki na żywo. Wydarzenie urozmaici również wspólne śpiewanie przedwojennych szlagierów. *

Wieczór w klimacie warszawskim poprowadzą artyści Teatru Pijana Sypialnia . Będziecie mieli okazję nie tylko wyszaleć się na parkiecie, ale również pośpiewać przedwojenne szlagiery. Spotkanie 16 marca jest ostatnią „rozgrzewką” przed Balem Warszawskim, czyli całonocną imprezą przygotowywaną przez teatr i klubokawiarnię PaństwoMiasto. Kuchnia warszawska, turnieje, kabaretowe scenki, plebiscyt na współczesną warszawską Syrenę – między innymi takie atrakcje przewidziano na to wydarzenie, które już 21 marca. Wstęp również wolny!

Czytaj więcej: Za darmo: Bal Warszawski

d71n82k

Teatr Pijana Sypialnia powstał wiosną 2012 roku w Warszawie. To grupa młodych aktorów, absolwentów i uczniów Studia Aktorskiego, które działa przy teatrze. Doceniła ich warszawska publiczność. W społecznościowym plebiscycie „Śledź warszawski”, który miał wyłonić najciekawsze inicjatywy w Warszawie w 2013 roku Teatr zdobył II miejsce. Swoje spektakle prezentują w miejscach, gdzie teatr nie gości na co dzień. Możemy spotkać ich w kawiarniach, na ulicy, na podwórkach starych kamienic i w klubach muzycznych.

Kiedy: 16 marca 2014 r. (niedziela), godz. 19:00

Gdzie: Państwomiasto , ul. Andersa 29

WSTĘP WOLNY

d71n82k

link do wydarzenia

Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

d71n82k

Podziel się opinią

Share
d71n82k
d71n82k