Trwa ładowanie...
d424nm6

Za darmo: Letni koncert w Natolinie. "Od baroku do współczesności"

Impreza ma charakter piknikowy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: Letni koncert w Natolinie. "Od baroku do współczesności"
d424nm6

Utwory klasyczne, inspirowane kulturą światową (tango, passo-doble), standardy muzyki filmowej i swingowej, takich kompozytorów jak Jan Sebastian Bach, Jeremiasz Clarke, Henry Purcell, Tomaso Albinioni, Henry Mancini czy George Gershwin. To wszystko czeka wszystkich, którzy udadzą się dziś do parku Natolińskiego. O godz. 15.00 rusza tam kolejna edycja „Letnich koncertów w Natolinie”. Wstęp na występ jest wolny.

Koncert, organizowany przez Centrum Europejskie Natolin, wspólnie z Urzędem Dzielnicy Ursynów, przeznaczony jest dla wszystkich - bez ograniczeń wiekowych. Impreza ma charakter piknikowy – uczestnicy mogą przynieść koce oraz kosze z jedzeniem i na polanie obok Pałacu Natolińskiego wysłuchać muzyki „na żywo”, wykonanej przez kwintet instrumentów blaszanych.

Wystąpią muzycy z zespołu ArtaPlus Brass w składzie: Lubomir Jarosz, Tomasz Kirszling (trąbki), Kornel Majchrzak (waltornia), Dariusz Nowakowski (puzon) i Lubomir Mulik (tuba), którzy po raz drugi zaproszą słuchaczy w podróż muzyczną od czasów baroku do współczesności.

d424nm6

Koncert rozpocznie się o godzinie 15.00 w Parku Natolińskim – ul. Nowoursynowska 84.

Przeczytajcie też: Żoliborz zaprasza na kranówkę. Nowa akcja w kawiarniach i restauracjach

d424nm6

Podziel się opinią

Share
d424nm6
d424nm6