Trwa ładowanie...

Za darmo: Międzynarodowy Dzień Błota

Dla wielbicieli tego, co mokre, grząskie, brudzące, chlapiące i maziaste

Za darmo: Międzynarodowy Dzień Błota
d18mb89
d18mb89

29 czerwca wypada... Międzynarodowy Dzień Błota. Fundacja Sto Pociech zaprasza z tej okazji wielbicieli tego, co mokre, grząskie, brudzące, chlapiące i maziaste. Pierwszy Dzień Błota miał miejsce w Nepalu, w małej wiosce o nazwie Panchkhal. Świętowała go grupa 58 sierot, bawiąc się tak, jak to już dzieci najlepiej potrafią. Warszawskie wydanie tego święta odbędzie się w postaci pikniku rodzinnego 29 czerwca w ogrodzie Fundacji Sto Pociech ul. Freta 20/24a od godziny 11.00 do 14.00.

Przygotowano wiele atrakcji:

strefa błotno-wodna:
Tu czekają na Was rynny, rury, lejki, konewki - będziemy przelewać, dolewać, wylewać i nalewać. Upieczemy błotne pączki oraz ciasto ziemne z kamykami i wiórkami trawy. Wykonamy piękne obrazy z masy lejnej. Jak już się dobrze zabrudzimy, będzie mogli skorzystać z myjni wodnej - mówią organizatorzy.

d18mb89

strefa linowa:
Tu będzie czekała na Was pajęczyna, na której sprawdzicie swoją gibkość, uwaga na dzwoneczki. Poza tym slackline - czyli test równowagi i koncentracji. Będzie też lina do wspinania się na drzewa, huśtania i dyndania.

strefa artysty:
Kamyki, kamyczki, piasek - będzie można stworzyć niepowtarzalne kompozycje z tego, co leży pod naszymi stopami.

strefa piknikowa
Kolorowe koce i poduszki - dla tych, którzy chcą z dystansu popatrzeć na szaleństwa błotne, jednoczesnie trochę pogadać o sobie i swoim rodzicielstwie przy smakowitym cieście, popijając kawę i ciesząc się cieniem drzew.

Na wszystkie działania w ogrodzie wstęp wolny, BEZ ZAPISÓW.

Dla tych, którzy chcieliby tego dnia dodatkowo zgłębić tajniki wody - odbędą się warsztaty fizyczne "Co, jak, dlaczego?". Na warsztaty dla dzieci od 6 do 9 lat obowiązują zapisy pod adresem: ewa.saczuk@stopociech.pl . Wstęp wolny.

d18mb89
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18mb89