Trwa ładowanie...

Za darmo: My Warsaw - aplikacja na smartfony

Ta aplikacja to mały wehikuł czasu! (Zdjęcia)

Za darmo: My Warsaw - aplikacja na smartfony
d4jv3yq
d4jv3yq

My Warsaw – to innowacyjna aplikacja na smartfony. Łączy w sobie funkcję przewodnika, gry miejskiej i kompendium wiedzy na temat życia Janusza Korczaka - słynnego pedagoga i warszawiaka. Ten nowoczesny „wehikuł czasu” zabierze Was w podróż w czasie i przestrzeni. Dzięki technologii Rzeczywistości Rozszerzonej zobaczycie Warszawę oczami Janusza Korczaka. Zniszczone miasto odżyje w Waszych rękach a forma gry wciągnie każdego.

Aplikacja zawiera dwie możliwości zwiedzania – "Droga przez życie" oraz "Doświadczenia wojenne" – według których można zobaczyć miejsca związane z życiem Janusza Korczaka w Warszawie.

Użytkownik, by przejść do kolejnego punktu na trasie, bierze udział w grze miejskiej – czytając podane informacje oraz oglądając archiwalne zdjęcia, rozwiązuje pytania z quizu na temat życia Korczaka i historii Warszawy. Swoje odpowiedzi może publikować na portalach społecznościowych.

d4jv3yq

Aplikacja przygotowana jest w językach polskim i angielskim. Działa poza dostępem do sieci, co nie naraża użytkowników na koszty związane z podłączeniem do Internetu. Działa pod Androidem, na iPhonach oraz iPadach.

Szczegóły techniczne znajdziemy TUTAJ .

d4jv3yq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jv3yq