Trwa ładowanie...

Za darmo: nauka makijażu dla drag queens!

Liczba miejsc ograniczona!

Share
Za darmo: nauka makijażu dla drag queens!
d1wk914

Już za kilka dni odbędzie się pierwsza edycja warsztatów z makijażu dla osób trans i drag queens. Świetna makijażystka, Emilia Bylińska pokaże, jak wyglądać pięknie i świeżo. Kurs jest darmowy, jednak liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak odpowiednio wykonać makijaż na scenę? Czym się różni od takiego na co dzień? W jaki sposób poprawnie nakładać podkład? Sztuka makijażu to prawdziwy labirynt dla osób, które chcą go wykonywać. - czytamy na stronie organizatora. Dlatego jeśli jesteś osobą trans lub występujesz na scenie jako drag queen, doskonale wiesz, jak trudno prosić o pomoc, dowiedzieć się czegoś czy korzystać z pomocy. Rozwiązaniem jest właśnie ten kurs.

Nauka potrwa osiem godzin, a rozpocznie się 21 października przy ul. Chmielnej 7/6 w Warszawie. Jeśli masz ochotę wziąć udział, zgłoś się już dziś wysyłając maila na TEN adres.

d1wk914

Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie warto czekać. Jeśli pierwsza edycja okaże się sukcesem, można spodziewać się kolejnych edycji!

d1wk914
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wk914