Trwa ładowanie...

Za darmo: nauka tańca u trenera "Tańca z gwiazdami"!

Dla dzieci młodzieży. Break dance, hip-hop i wiele innych!

Za darmo: nauka tańca u trenera "Tańca z gwiazdami"!
d7p9j1r
d7p9j1r

W tym klubie trenowali Edyta Herbuś, Rafał Maserak czy Robert Kochanek, przygotowujący się do "Tańca z gwiazdami". W wielkich konkursach reprezentowali tę szkołę m.in. Anna Głogowska, Ewa Szabatin i Stefano Terazzino. Teraz jest okazja, by w ślady najbardziej znanych tancerzy poszła młodzież.

Akademia Tańca M&I Sulewscy zaprasza na zajęcia w ramach programu "Zima dla dzieci". Będą się odbywać w dniach 28. stycznia – 8 lutego, od poniedziałku do czwartku w siedzibie na Miedzianej 11. Są bezpłatne.

Opracowaliśmy specjalny program zajęć, skierowany do różnych grup wiekowych. Łącznie każdego dnia odbywać się będzie minimum 6 godzin zajęć, w tym taniec towarzyski, hip-hop, tańce świata i breakdance. Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, którzy sami są świetnymi tancerzami, mogącymi poszczycić się tytułami mistrzowskimi - informują organizatorzy

W programie:

Tańce świata – dla dzieci z klas I-III (grupy zorganizowane) - to zajęcia, podczas których dzieci uczą się wybranych tańców z całego świata takich jak poleczka, krakowiak, cha-cha, samba, taniec arabski, walc angielski, taniec kowbojski, taniec hiszpański i wiele innych. To świetna zabawa i taneczna podróż dookoła świata, przy okazji której dzieci poznają podstawowe rytmy i różne style taneczne. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Żurawska – tancerka międzynarodowej najwyższej klasy S w tańcu towarzyskim.

d7p9j1r

Taniec towarzyski – dla dzieci z klas IV–VI (grupy zorganizowane) - w programie cha-cha, walc angielski, samba i jive. Dzieci uczą się kroków podstawowych i prostych choreografii, które będą tańczyć w parze. Taka forma nauki pozwala przełamać nieśmiałość i jednocześnie nabrać pewności siebie oraz uczy współpracy. Zajęcia poprowadzi Norbert Mika – Wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, trener Sportowej Sekcji Tańca Towarzyskiego.

Hip-hop – dla dzieci z klas IV–VI (grupy zorganizowane) - super energiczne zajęcia do dynamicznej, popularnej wśród młodzieży muzyki, swobodny styl i mnóstwo zabawy! W programie hip-hop, popping, locking, breakdance i choreografie new age. Zajęcia poprowadzi Michał „Kazik” Kaźmierczak - młody, charyzmatyczny tancerz i instruktor, członek ekipy „Belong to Beat” i „Jak nie my to kto?”.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wszelkichinformacji na temat zajęć i zapisów można zasięgnąć na STRONIE klubu lub pod numerami 22 654-34-35 i 501-607-805.

d7p9j1r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7p9j1r