Trwa ładowanie...
d4m6kda

Za darmo: nauka tańców warszawskich [WIDEO]

Polka i walczyk dla każdego na Hożej 51 już w sobotę
Share
Za darmo: nauka tańców warszawskich [WIDEO]
d4m6kda

To kolejna edycja nauki tańców warszawskich w magicznej przestrzeni Starej Fabryki Serów przy ulicy Hożej , gdzie od niedawna działa Scena Hoża 51. To projekt Teatru Pijana Sypialnia, który ostatnio w społecznościowym plebiscycie „Śledź warszawski”, mającym na celu wyłonienie najciekawszej inicjatywy w 2013 roku - zdobył II miejsce.

Czytaj również: Za darmo: Wieczór z tańcem irlandzkim

Niemal na każdą edycję tańców są nadkomplety. Uczestnicy często przychodzą w specjalnych kreacjach - anowie zakładają kaszkiety, panie sukienki w groszki.

d4m6kda

Pod okiem choreografki Teatru Pijana Sypialnia Izabeli Massalskiej tancerze uczą tańców warszawskich. Każdy może spróbować polki i walczyka. Nie ma ograniczeń wiekowych. A to wszystko do muzyki na żywo! Wydarzenie urozmaici również wspólne śpiewanie przedwojennych szlagierów. Wieczór poprowadzą artyści Teatru Pijana Sypialnia. Przewidziano również konkursy. Będzie można wygrać bilety na widowisko muzyczne „Wodewil Warszawski”, a najlepsze pary zatańczą w stylowych kapeluszach.

Kiedy: 18 stycznia 2014 r. , godz. 20:15

Gdzie: Scena Hoża 51

WSTĘP WOLNY

d4m6kda

Link do wydarzenia na Facebooku

Teatr Pijana Sypialnia to grupa młodych artystów, absolwentów i uczniów studia aktorskiego, które działa przy teatrze. Ze swoimi inicjatywami chcą być blisko ludzi. Dlatego występują w kawiarniach, na podwórkach starych kamienic, a nawet… w tramwajach. Nauka tańców warszawskich, to impreza promująca widowisko muzyczne „Wodewil Warszawski”, który pokazują w Starej Fabryce Serów przy ulicy Hożej.

* Sprawdźcie inne darmowe wydarzenia w Warszawie!*

d4m6kda

Podziel się opinią

Share
d4m6kda
d4m6kda