Trwa ładowanie...
Tomasz Jakubowski
29-09-2015 14:30

Za darmo: Noc w Instytucie Lotnictwa

Moc atrakcji przy al. Krakowskiej

Share
Za darmo: Noc w Instytucie Lotnictwa
d1sw7ka

Tunele aerodynamiczne, nowoczesne laboratoria, spotkania z pilotami lub spadochroniarzami. To oraz wiele więcej czeka na wszystkich, którzy zdecydują się uczestniczyć w Nocy w Instytucie Lotnictwa.

Impreza jest skierowana do wszystkich wielbicieli lotnictwa, samolotów, kosmosu, nauki, techniki, oraz dla tych którzy są ciekawi świata i lubią aktywnie spędzać czas wolny. Organizatorzy zapowiadają, że zaprezentowanych zostanie wiele atrakcji związanych z lotnictwem, nowymi technologiami oraz kosmosem. Będzie to również okazja zwiedzenia niedostępnego na co dzień Instytutu.

Od godziny 17:00 do godziny 23:00 każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś interesującego i ciekawie spędzić czas. Odwiedzający będą mieli wyjątkową okazję nie tylko zobaczenia z bliska samolotów, śmigłowców, szybowców, ale także będą mogli wsiąść do ich kabin. Na specjalnej wystawie zostanie zaprezentowana wyjątkowo szeroka gama latających pojazdów bezzałogowych. Goście Instytutu będą mogli zobaczyć również m.in. nocne pokazy bezzałogowców, pokazy straży pożarnej oraz wspaniale oświetloną fontannę. Gratką dla spotterów będzie możliwość fotografowania z bliska lądujących i startujących samolotów z Lotniska im. F. Chopina. Swoje umiejętności będzie można poćwiczyć także na warsztatach nocnej fotografii lotniczej. Wyjątkową atrakcją tegorocznej edycji będą warsztaty rzeźbienia w lodzie – efekt finalny prac zostanie profesjonalnie podświetlony.

Noc w Instytucie Lotnictwa
16 października(piątek). godz. 17.00 - 23.00
Instytut Lotnictwa, Al. Krakowska 110/114
Wstęp wolny

d1sw7ka
d1sw7ka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sw7ka
d1sw7ka