Trwa ładowanie...

Za darmo: POP Kreacje

7 Ogólnopolski Festiwal Psychologii Procesu odbędzie się w niedzielę 6 października

Za darmo: POP Kreacje
desertc
desertc

Zapraszamy na 7. bezpłatne spotkania z psychologią procesu. Impreza odbywa się jednocześnie w kilkudziesieciu miastach w Polsce, a także w Golfe Huan i Vallauris we Francji.

W programie m.in.:

• 94 warsztaty,
• 59 ofert konsultacji: coachingowych i terapeutycznych,
• 14 procesów grupowych,
• 11 wykładów i 3 prezentacje,
• 18 imprez towarzyszących

W Warszawie odbędą się m.in. warsztaty "Głębokie Ja", indywidualne, godzinne konsultacje coachingowe - Matki, żony i kochanki, "O sile i słabości" - warsztat dla mężczyzn, czy o zajęcia o tym, jak tworzyć szczęśliwy związek.

Zapisy odbywają sie u prowadzących, a kontakt do nich oraz więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ

desertc

Organizatorem festiwalu POP Kreacje jest Instytut Psychologii Procesu. Działa on od 2005 roku, prowadzi Program Licencyjny, w ramach którego można uzyskać międzynarodowe uprawnienia psychoterapeutyczne i trenerskie oraz prawo nauczania psychologii zorientowanej na proces. Organizuje również certyfikowane szkolenia przygotowujące do pracy trenera, coacha i mediatora. Program Licencyjny IPP działa w oparciu o zasady International Association of Process Oriented Psychology, oraz posiada rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu oraz Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces. Instytut utrzymuje stała współpracę w zakresie szkoleń z Process Work Institute w Portland OREGON oraz Research Society for Process Oriented Psychology w Londynie i w Zurychu.

desertc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
desertc