Trwa ładowanie...

Za darmo: POP - Kreacje, czyli festiwal praktycznej psychologii!

Sny, ciało, twórczość, związki, kariera - to wiodąca tematyka spotkań w ramach rozpoczynającej się 27 września 8. edycji ogólnopolskiego wydarzenia. Zapisy już ruszyły!

Za darmo: POP - Kreacje, czyli festiwal praktycznej psychologii!
db6whq2
db6whq2

Festiwal POP - Kreacje organizowany jest co roku przez Instytut Psychologii Procesu. Wydarzenie rozpocznie się 27 września 2014 r. i potrwa do 5 października. Wszystkie spotkania: warsztaty, wykłady, prezentacje i konsultacje terapeutyczne oferowane w ramach festiwalu , będą nieodpłatne.

Psychologia Procesu (POP), zwana też czasem „pracą ze śniącym ciałem”, jest coraz bardziej popularnym w Polsce kierunkiem psychoterapeutycznym. POP oferuje użyteczne i sprawdzone sposoby radzenia sobie z szerokim spektrum problemów i objawów. Twórcy metody odwołują się do myśli Carla Gustawa Junga, taoizmu filozoficznego, teorii informacji oraz różnych koncepcji wypracowanych przez współczesne nauki przyrodnicze.

W tym roku w ramach festiwalu odbędzie się ponad 200 spotkań w całej Polsce - w tym kilkadziesiąt w Warszawie. Oprócz konsultacji psychoterapeutycznych będzie wiele konsultacji coachingowych, rośnie też liczba propozycji dotyczących pracy z dziećmi i wychowania. Sporo osób, które po raz pierwszy zetknęły się z psychologią procesu na festiwalach w ubiegłych latach, pracuje do dzisiaj z tą metodą. Kilkoro prowadzących zajęcia festiwalowe w br. natrafiło na pracę z procesem właśnie dzięki POP - Kreacjom. Festiwal zgromadził też przez lata grupę stałych bywalców, publiczności, dla której udział w nim jest po prostu przyjemnością samą w sobie.

db6whq2

Dla wielu uczestników to ciekawa, inna niż zazwyczaj forma spędzenia wieczoru czy popołudnia. Osoby te co roku chętnie wracają, z każdą edycją jest ich coraz więcej – podkreśla Michał Duda, psychoterapeuta POP i współzałożyciel Instytutu Psychologii Procesu.

Zainteresowanych programem ogólnopolskim festiwalu, zapraszamy na stronę popkreacje.pl . Tutaj znajdziecie odnośniki do wydarzeń, które odbywają sie w poszczególnych miastach.

Link do warsztatów i sesji odbywajacych się w Warszawie znajdziecie TUTAJ . Trwające już zapisy przyjmują bezpośrednio prowadzący spotkania, kontakt do nich zamieszczony jest na stronie (ilość miejsc ograniczona). Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

db6whq2

Instytut Psychologii Procesu działa od 2005 roku, prowadzi Program Licencyjny, w ramach którego można uzyskać międzynarodowe uprawnienia psychoterapeutyczne i trenerskie oraz prawo nauczania psychologii zorientowanej na proces. Organizuje również certyfikowane szkolenia przygotowujące do pracy trenera, coacha i mediatora. Program Licencyjny IPP działa w oparciu o zasady International Association of Process Oriented Psychology, oraz posiada rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu oraz Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces. Instytut utrzymuje stała współpracę w zakresie szkoleń z Process Work Institute w Portland OREGON oraz Research Society for Process Oriented Psychology w Londynie i w Zurychu.

*Festiwal POP - Kreacje odbywa się w następujących polskich miastach: *Augustów, Białystok, Bielkówko (koło Gdańska)
, Brwinów, Czarny Las (koło Grodziska Mazowieckiego), Gdańsk, Gdynia, Grodzisk Mazowiecki, Komorów, Kraków, Łódź, Opypy (koło Grodziska Mazowieckiego), Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sanok, Sejny, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Żyrardów.

db6whq2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db6whq2