Trwa ładowanie...

Za darmo: poświąteczna wymiana książek!

Chcesz wymienić nieudany prezent świąteczny? A może myślisz o odkurzeniu swojej półki z książkami?

Share
Za darmo: poświąteczna wymiana książek!
d2x3na2

Będzie to idealna okazja na wymianę książki-prezentu, warto też przejrzeć swoje domowe biblioteczki, w końcu nowy rok, to dobra pora na ich odświeżenie - może uda się wymienić coś starego na coś nowego!

Już 12 stycznia w godzinach 13:00-15:00 w kawiarni Latawiec będzie można powymieniać się niechcianymi książkami.

Kawiarnia Latawiec, al. Armii Ludowej 12

MAPA

d2x3na2

.....................................................................................................................................................................

Organizatorem spotkania jest akcja Książek od Metra - jej autorzy zachęcają warszawiaków, aby ci przejrzeli swoje domowe biblioteki, znaleźli te pozycje, które ich nie interesują (zostały przeczytane/nie są dla właściciela interesujące) i przynieśli je na stację metra.

Książkę, którą chcemy zostawić w metrze dla innego czytelnika, należy podpisać tekstem ''Książek od Metra/CzytamCzytam'' i zostawić ją dzisiaj w metrze (można je też położyć w tramwaju lub autobusie - te z powierzchni - w końcu trafią do podziemi). Książki rozkładamy po jednej sztuce - nie w siatkach / reklamówkach / kartonach, bo mogą zostać uznane za śmieci lub bombę.

Zróbcie zdjęcia takich podrzucanych książek i wyślijcie na adres: czytam-czytam@szeptem.pl

Przeczytałeś? Zostaw książkę w Metrze. Niech stanie się ono darmową biblioteką! Zachęcamy do udziału w akcji

d2x3na2

Podziel się opinią

Share
d2x3na2
d2x3na2