Trwa ładowanie...

Za darmo: Printimus 2013

Flipperowe Mistrzostwa Polski. Maszyny do grania z metalową kulką wracają do mody!

Za darmo: Printimus 2013
d2wsmgm
d2wsmgm

Już 16 listopada odbędzie się Printimus 2013, czyli XII Qulturalne Mistrzostwa Polski w Grze na Flipperach. Impreza będzie zaliczana do rankingu WPPR. Zawody odbędą się w klubie tradycyjnie w klubie Spółdzielnia CDQ przy ulicy Burakowskiej 12.

Turniej jest otwarty, co oznacza że może w nim wziąć udział prawie każdy, kto dokona rejestracji przy pomocy formularza umieszczonego na dole tej strony. Prawie, bowiem organizatorzy przyjmą maksymalnie 96 osób i decyduje kolejność zapisów. Osoby które nie zmieszczą się w limicie zostaną umieszczone na liście rezerwowej. Po rejestracji on-line każdy gracz dostanie maila z informacjami na temat sposobu dokonania płatności. Uczestnictwo w mistrzostwach jest płatne, wynosi 70 zł dla każdego zawdonika.

Drzwi klubu zostaną otwarte o 10:00, spodziewany start turnieju to godzina 12:00, finał przewidywany jest w godzinach nocnych. Wstęp dla osób widzów oraz osób towarzyszących jest bezpłatny. Nowy mistrz Polski jak zawsze zostanie nagrodzony oryginalnym flipperem!

d2wsmgm

Poza mistrzostwami Polski odbędą się cztery turnieje towarzyszące:

Pixel Heaven Klasyk – na dwóch starych elektromechanicznych maszynach, CKM.PL Czar Par – gra w parze na jednej maszynie, każdy gracz obsługuje jeden przycisk łapkowy, Hula Kula & Trefl Junior and Novice Cup (dla dzieci i młodzieży do lat 18 udział bezpłatny), Techland Fun – FunHouse Contest – o najlepszy wynik na danym flipperze.

Przygotowanio sporo nagród rzeczowych dla najlepszych oraz do rozdania na loterii dla wszystkich zawodników. Poza tym także dla każdego sporo pamiątek: plakaty, magnesy z plakatem, smycze, kalendarze i kalendarzyki itp. Po raz trzeci przyznana będzie nagroda specjalna za najciekawszy styl gry, którą przyznają sami zawodnicy oddając swój głos na wybranego gracza.

Do dyspozycji wszystkich chętnych – w tym nieuczestniczących w zawodach – zostanie ustawionych kilka maszyn, na których będzie można pograć całkowicie za darmo.

Dokładne informacje: zasady, główne nagrody, regulamin oraz lista maszyn znaleźć można na TEJ stronie.

d2wsmgm

Printimus 2013
16 listopada, godz. 12.00
Spółdzielnia CDQ
ul. Burakowska 12

d2wsmgm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wsmgm