Trwa ładowanie...

Za darmo: Psychologiczne Gry i Zabawy

Dixit, Mafia, Cards Against Humanity, Czarne Historie, Sabotażysta i inne

Za darmo: Psychologiczne Gry i Zabawy
d2hi37c
d2hi37c

Kino i teatr Cię nudzą? Jest kreatywnie i ambitnie, ale bez wysiłku? Chciałbyś kreatywnie spędzić zimowe wieczory w towarzystwie przyjaciół, poznać jakieś nowe osoby? Zapraszamy na nasze wieczory z grami planszowymi , psychologicznymi łamigłówkami przy których możemy wspólnie rozwijać nasze zmysły, uczyć się kalibracji w luźnym nastroju pomiędzy domowymi ciastami i rozgrzewającymi napojami w chłodne piątkowe wieczory - mówią organizatorzy wieczorów z psychologicznymi grami i zabawami, które od najbliższego piątku będą organizowane w Kawiarni Terapeutycznej przy ul. Braci Wagów 20 lok U1. Spotkanie w każdy piątek od godziny 18:00 do 21:00.

Będzie można zagrać w:
• Dixit - czyli słowna gra wyobraźni dająca możliwości do nieprzeciętnego , nieszablonowego spojrzenia na świat
• Czarne Historie - niespotykane historie do odkrycia, sprawią , że zaczniesz patrzeć na małe elementy układanki zupełnie w nowy sposób.Gra posiada rozwiązania , których domyślisz się jedynie ucząc się patrzeć z nowej szerszej perspektywie.
• Zgroza zła gra - idealny sposób na nabranie dystansu do siebie, technik obrony przy humorystycznym klimacie historii, które mogą spotkać pechowców w dni zgrozy.
• Sabotażysta - bycie podwójnym agentem, nauka technik kalibracji to umiejętności które będziemy nabywać będąc zarówno sabotażystą jak i graczem.
• Cards Against Humanity polska wersja - pełna śmiechu forma spontanicznego tworzenia zdań , czyli nauka improwizacji.
• Cluedo- zagłębmy się wspólnie w świat Hitchcocka, dużo sprytu i spostrzegawczości przyda się każdemu graczowi.
• Mafia - nie jest formą gry planszowej jednakże idealnie uczy nas kalibracji, gry aktorskiej i zapewnia zabawę na wiele godzin.
• Teatr improwizacji - czyli zbiór, przy których poćwiczymy kreatywność, spontaniczność, elastyczność oraz pewność siebie
• Psychorysunek- ciekaw jesteś co skrywa Twój umysł ? dowiedźmy się co widzą inni w drobiazgach, pobaw się zpsychologiem

Gry planszowe oraz rozwojowa literatura dostępne są dla każdego w godzinach otwarcia kawiarni, codziennie 9:00 -20:00.

d2hi37c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hi37c