Trwa ładowanie...

Za darmo: Psychonautyka Stosowana

Koncert, wystawa grafiki, malowanie henną i bezgotówkowa wymiana biżuterii w nowej klubokawiarni na Pięknej!

Share
Za darmo: Psychonautyka Stosowana
d1b52ph

W nowej warszawskiej klubokawiarni Pod Stopami, w piątek 6 września 2013 roku odbędzie się ciekawe wydarzenie. Jak zapowiadają organizatorzy - czeka nas "dobra atmosfera, ciekawa muzyka, psychoaktywne obrazy i piękne wzory malowane henną na Waszych ciałach".

Co będzie się działo?

O godzinie 19:00 nastąpi oficjalne otwarcie wernisażu Luizy Poredy. Będzie okazja, aby bliżej poznać autorkę i wypić lampkę wina za jej i Wasze zdrowie.

O godzinie 20:00 rozpocznie się koncert Agaty Konador (śpiew, gitara), która wykona swoje autorskie ballady

d1b52ph

Podczas wernisażu piękne formy wymaluje na Waszych ciałach henną Agata Wójt - Mehendi Masala

Podczas imprezy działać będzie BEZGOTÓWKOWA WYMIANA BIŻUTERII, która już na stałe zagościła do klubokawiarni Pod Stopami. Przynieś niechcianą biżuterię i wymień ją na coś nowego, co znajdziesz na specjalnej półce w Pod Stopami!

W klubokawiarni Pod Stopami czekać na Was będzie mnóstwo kuszących rzeczy - *dobre niepasteryzowane piwa, owocowe wina, świetna kawa, słodycze, jedzonko, cud miód orzeszki! *

WSTĘP WOLNY

d1b52ph

O ARTYSTACH AGATA KONADOR-Prawdziwych artystów dziś mało. Takich z powołania, takich, piszących wtedy, kiedy czują, wtedy, kiedy naprawdę to, co robią - ma swój niepowtarzalny, artystyczny, indywidualny rys. Taką artystką jest Agata. Wokalistka, autorka tekstów, muzyk. Jej proste, piękne, przepełnione uczuciem ballady trafiają bezbłędnie tam, gdzie każdy z nas ukrywa swoje intymne przeżycia, nie pozostawiając obojętnym.* LUIZA POREDA*- rysowniczka, ilustratorka, malarka, a także fotografka. Specjalistka od filozofii sztuki z lekkim przegięciem w stronę surrealizmu i wszelkiej sztuki psychedelicznej. Zapalona podróżniczka, która swoje doświadczenia z wewnętrznych i tych okołoziemskich podróży stara się przenieść na papier.

Luiza rysuje, tworzy grafiki i maluje obrazy techniką olejną. Od dłuższego czasu skupia się na doskonaleniu technik rysowniczych – również cyfrowych. Prace Luizy inspirowane są podróżami: mentalnymi i realnymi. Zamiast zdjęć i pamiątek, ze swoich wojaży wraca z myślami i obrazami, które przenosi na papier.

Przetworzone przez świat umysłu i wyobraźni, grafiki te przedstawiają specyficzną, odrealnioną przestrzeń wzbogaconą o elementy świata widzialnego.* AGATA WÓJT (MEHENDI MASALA)*- Mistycyzm Orientu zafascynował ją do tego stopnia, że na co dzień przenosi go do swego otoczenia. Ubiorem, muzyką, zapachem i smakiem.

d1b52ph

Malowanie henną podpatrzyła mieszkając w Bombaju. Henna/mehendi to naturalny barwnik utrzymujący się na skórze kilka dni. Tradycyjnie nakładany jest na ręce i nogi panny młodej tuż przed zamążpójściem. Henna skrywa w sobie drobne tajemnice. A może marzenia, które po chwili kruszeją ale pozostawiają po sobie wieczny ślad.* *

d1b52ph
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b52ph
d1b52ph