Za darmo: „Puchar Wisły” 2013

W sobotę 1 czerwca 2013 r. odbędzie się druga edycja wioślarskich regat
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: „Puchar Wisły” 2013

W Warszawie rywalizować będą osady cztero i ośmioosobowe. Przybędą też zasłużeni zawodnicy i trenerzy wioślarstwa m.in. brązowy medalista olimpijski Kajetan Broniewski.

Towarzystwo Wioślarskie Syrenka po raz drugi zaprasza na wioślarski „Puchar Wisły”, wyścig łodzi cztero i ośmioosobowych. Regaty odbędą się pierwszego dnia czerwca 2013 r. w Warszawie na ok. 1000 metrowym odcinku Wisły, między mostem Poniatowskiego i Łazienkowskim. W rywalizacji wezmą udział załogi z wiodących warszawskich liceów, osady seniorów i weteranów oraz składy uniwersyteckie. Eliminacje zostaną zorganizowane w widowiskowym systemie pucharowym. Atmosferę sportowej rywalizacji przywołają zasłużeni zawodnicy i trenerzy wioślarstwa tacy jak Antoni Hauska, Ignacy Rudziński i brązowy medalista olimpiady w Barcelonie, Kajetan Broniewski.

Regaty wioślarskie są fajną okazją do spotkań towarzyskich i dobrej zabawy. Wstęp na imprezę jest wolny. Namioty organizatora zostaną rozstawione na plaży przylegającej do mostu Łazienkowskiego, na Saskiej Kępie.

Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.