Trwa ładowanie...
d1fbh86

Za darmo: "Rusz się Warszawo po świętach" na Stadionie Narodowym [GALERIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: "Rusz się Warszawo po świętach" na Stadionie Narodowym [GALERIA]
d1fbh86

Trwa 2. akcja "Rusz się Warszawo po świętach". Ma ona zachęcić mieszkańców stolicy do aktywnego spędzania czasu i spalenia świątecznych kalorii. Organizatorami inicjatywy, która jest realizowana na Stadionie Narodowym są Miasto Stołeczne Warszawa i Zimowy Narodowy.

- Akcja skierowana jest głównie do rodzin. Po świętach przedszkola i szkoły są zamknięte. Zamiast siedzieć w domu, rodzice mogą aktywnie spędzić czas z dziećmi na lodowisku. Inicjatywa została przygotowana z myślą o nich - wyjaśnia Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy Janusz Samel.

Jedna z organizatorek Zimowego Narodowego z TESTA Communication Katarzyna Ziemska mówi, że w ramach inicjatywy miasto udostępniło kilkanaście tysięcy darmowych wejściówek na lodowisko. Aby uzyskać bezpłatny bilet, trzeba zarejestrować się na stronie zimowynarodowy.pl. Ilość wejściówek jest ograniczona, ale przygotowano również zniżki na bilety rodzinne i normalne.

d1fbh86

- Organizatorzy udostępnili dla warszawiaków nie tylko ślizgawki - dodaje Katarzyna Ziemska. Najmłodsi mogą skorzystać z bumper carsów, górki lodowej czy skateparku. Animatorzy będą prowadzić konkursy i spotkania z Mikołajem.

Z darmowych biletów można skorzystać dzisiaj i jutro. Akcja potrwa do 29 grudnia.

Źródło: IAR

Oprac. Karolina Pietrzak

Przeczytajcie również: Będzie nowe rondo w Wilanowie. Ma poprawić bezpieczeństwo

d1fbh86

Podziel się opinią

Share

d1fbh86

d1fbh86