Trwa ładowanie...
d48nfhj

Za darmo: Snow Town!

Targi sprzętu zimowego, ubrań, dodatków i akcesoriów narciarskich
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: Snow Town!
d48nfhj

2 grudnia (w niedzielę) w godzinach 11.00 - 18.00, w klubie 1500m2 na Powiślu odbędą się targi Snow Town - wstęp na targi jest wolny. Snow Town to* pierwsze w stolicy targi szeroko pojętego sprzętu zimowego*, ubrań, dodatków, akcesoriów, gadżetów i wszystkiego, co związane z zimą. To również sklepy, marki i projektanci, zebrani na jednej i znanej warszawiakom przestrzeni miejskiej.

Od stóp do głów zaopatrzycie się na stok. Przygotujcie się na zimowe szaleństwo. Prezentujemy dla Was to, co najlepsze na rynku. Wybieramy znane i sprawdzone marki oraz wyszukujemy perełki, nowości i niszowych, alternatywnych projektantów. - czytamy na stronie organizatorów. Bawimy się na całego, a do tego przymierzamy, wybieramy, oceniamy buty, kurtki, gogle, narty, rękawice, wiązania, plecaki, pokrowce, ochraniacze, bandany, dechy, szaliki, czapki, i wszystko inne, czego tylko stokowa dusza zapragnie.

Na miejscu odbędzie się również zimowe grillowanie, będzie można wypić grzańca, posłuchać dobrej muzyki (o którą zadba El Marecky), a także wziąć udział w akcji Panda Narty .

d48nfhj

Targi Snow Town
2 grudnia (niedziela)
Klub 1500 m2, ul. Solec 18

STRONA wydarzenia

d48nfhj

Podziel się opinią

Share
d48nfhj
d48nfhj