Trwa ładowanie...

Za darmo: Spektakl teatru improwizowanego!

Już w najbliższą środę, w Pracowni „Duży Pokój”!

Za darmo: Spektakl teatru improwizowanego!
d1tfpoe
d1tfpoe

W najbliższą środę w Pracowni „Duży Pokój” możemy zobaczyć za darmo pokaz teatru improwizowanego – teatru, w którym każdy z nas, siedzący na widowni ma wpływ na to, co dzieje się na scenie. Grupa improwizacyjna „Impy” Teatru Wolandejskiego organizuje wielką przedsezonową rozgrzewkę, aby naładować baterie na nadchodzące miesiące pracy artystycznej.

Teatr improwizowany pozwala publiczności na aktywny udział w tym, co dzieje się na scenie. Na podstawie pomysłów podrzucanych przez widzów aktorzy odgrywają tworzone na bieżąco, pełne humoru scenki, nierzadko dryfując w stronę absurdu.
Tym razem widzowie będą mieli wpływ na przebieg wieczoru nie tylko na miejscu podczas występu, ale i wcześniej przy ustalaniu programu całego popisu. Twórcy zapytali bowiem fanów w ankiecie o ich ulubione gry improwizowane – te, które otrzymają najwięcej głosów, znajdą się w programie rozgrzewki.

Impy to jedna z niewielu warszawskich grup zajmujących się teatrem improwizowanym. Należą do Teatru Wolandejskiego działającego od trzynastu lat na warszawskim Ursynowie. Zespół artystyczny Teatru tworzą aktorzy i reżyserzy, którzy choć wybrali różne ścieżki zawodowe, nie zapomnieli o swojej pasji do teatru i rozwijają swoje talenty „po godzinach” na scenie Wolandejskiego. W swoim repertuarze Teatr Wolandejski oprócz improwizacji oferuje również spektakle dramatyczne, zarówno klasyczne, jak i współczesne, często pisane przez członków Teatru.

Środa, 4 września, godz. 20.00
Pracownia „Duży Pokój”
ul. Koszykowa 24/12
Wstęp wolny.

d1tfpoe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tfpoe