Trwa ładowanie...

Za darmo: Śpiewanki Osieckowe

Wspólne śpiewanie niezapomnianych utworów warszawskiej poetki!

Share
Za darmo: Śpiewanki Osieckowe
d17s5no

Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej oraz Muzeum Powstania Warszawskiego zapraszają do wspólnego śpiewania niezapomnianych utworów Agnieszki Osieckiej – wybitnej poetki, dziennikarki i autorki ponad dwóch tysięcy tekstów piosenek.Rozśpiewanym miłośnikom dobrej muzyki dotrzymają towarzystwa laureaci konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” – Magdalena Smalara, Aneta Todorczuk-Perchuć, Arkadiusz Brykalski oraz Zawada Band.

W poszukiwaniach szlagieru uczestnikom pomoże przygotowany specjalnie na tę okazję* śpiewnik oraz telebim wyświetlający teksty piosenek takich jak „Małgośka”, „Niech żyje bal” czy „Oczy tej małej”.*

Organizatorzy zapraszają amatorów i zawodowców, wokalistów i zespoły - Wspólne śpiewanie najbardziej znanych utworów Agnieszki Osieckiej jest skierowane do wszystkich, którzy czują się metaforycznymi Okularnikami i Szpetnymi Czterdziestoletnimi - mówią.

d17s5no

Festiwal „Pamiętajmy o Osieckiej”, w ramach którego organizowany jest koncert, trwa od kwietnia do października. Poprzez koncerty z piosenkami Agnieszki Osieckiej i warsztaty muzyczne przypominana jest postać poetki i jej twórczość. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w Festiwalu – jako uczestnicy, słuchacze lub widzowie – zapraszamy na: www.okularnicy.org.pl.

12 czerwca, godz. 20:00, Muszla Koncertowa w Parku Skaryszewskim im. I. J. Paderewskiego. Wstęp wolny.


d17s5no
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17s5no
d17s5no