Trwa ładowanie...
d4m6kda

Za darmo: Śpiewanki Osieckowe [WIDEO]

Wspólne śpiewanie niezapomnianych utworów warszawskiej poetki!
Share
Za darmo: Śpiewanki Osieckowe [WIDEO]
d4m6kda

Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej zaprasza do wspólnego śpiewania niezapomnianych utworów Agnieszki Osieckiej – wybitnej poetki, dziennikarki i autorki ponad dwóch tysięcy tekstów piosenek. Rozśpiewanym miłośnikom dobrej muzyki dotrzymają towarzystwa laureaci konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” – Magdalena Smalara, Agata Wątróbska, Kacper Kuszewski oraz Zawada Band. Zaprasza Fundacja Okularnicy i Muzeum Powstania Warszawskiego.

Każdy kto w piątkowy wieczór uda się do Parku Skaryszewskiego, dostanie śpiewnik piosenek wykonywanych na scenie. Publiczności będzie też towarzyszył telebim wyświetlający teksty! Wśród piosenek te najpopularniejsze: „Małgośka”, „Czy te oczy mogą kłamać” lub „Wielka woda”. Zaproszeni są zarówno amatorzy jak i zawodowcy.

Śpiewanki Osieckowe organizowane są w ramach Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”, który trwa od kwietnia do października. Poprzez koncerty z piosenkami poetki Fundacja chce przypomnieć jej postać i twórczość. Wystarczy przyjść w piątek, 30 maja, o godz. 20:00 do Parku Skaryszewskiego. Koncert odbędzie się w Muszli Koncertowej. Poniżej spis utworów wykonywanych podczas tego wieczoru.

d4m6kda

1. Komu weselne dzieci
2. Czy te oczy mogą kłamać
3. Małgośka
4. Polka kryminalna
5. Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma
6. Cyganek
7. Gaj
8. Uciekaj, moje serce
9. Niech żyje bal
10. Oczy tej małej
11. Grajmy Panu
12. Sopockie bolero (adieu zatoko snów)
13. Okularnicy
14. Wielka woda

*Poniżej popularna "Małgośka". *

Przeczytajcie też: Za darmo: koncert bigbitowy na Politechnice Warszawskiej

d4m6kda

Podziel się opinią

Share
d4m6kda
d4m6kda