Trwa ładowanie...
d3lz08k

Za darmo: spotkanie z Bartłomiejem Topą i pokaz filmu "Drogówka" [WIDEO]

Wydarzenie na Uniwersytecie Warszawskim
Share
Za darmo: spotkanie z Bartłomiejem Topą i pokaz filmu "Drogówka" [WIDEO]
d3lz08k

13 listopada na Uniwersytet Warszawski powraca "Prawie Kino". Tym razem przygotowano spotkanie z Bartłomiejem Topą, aktorem filmowym i teatralnym znanym z filmów takich jak ,,Dom Zły”, ,,Wesele” czy ,,Boisko Bezdomnych” - jak również pokaz filmu "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego, jednego z najlepszych i najbardziej popularnych polskich reżyserów ostatniego dziesięciolecia.

Przeczytajcie też: Za darmo: Zwiedzanie Fabryki FSO

Nagrodzony m.in. dwoma Orłami za scenariusz i drugoplanową rolę Arkadiusza Jakubika film Wojciecha Smarzowskiego to historia kryminalna rozgrywająca się w kręgu policjantów, którzy nie tylko razem pracują, ale także przyjaźnią się i prowadzą wspólne interesy. Gdy jeden z nich ginie w tajemniczych okolicznościach, o morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

d3lz08k

Wydarzenie będzie miało miejsce w czwartek 13 listopada 2014 r. o godz. 18:30, w Sali Mickiewicza w Audytorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego.

Wstęp Wolny.

Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

d3lz08k

Podziel się opinią

Share
d3lz08k
d3lz08k