Trwa ładowanie...

Za darmo: spotkanie z Bartłomiejem Topą i pokaz filmu "Drogówka" [WIDEO]

Wydarzenie na Uniwersytecie Warszawskim

Za darmo: spotkanie z Bartłomiejem Topą i pokaz filmu "Drogówka" [WIDEO]
d4fdyei
d4fdyei

13 listopada na Uniwersytet Warszawski powraca "Prawie Kino". Tym razem przygotowano spotkanie z Bartłomiejem Topą, aktorem filmowym i teatralnym znanym z filmów takich jak ,,Dom Zły”, ,,Wesele” czy ,,Boisko Bezdomnych” - jak również pokaz filmu "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego, jednego z najlepszych i najbardziej popularnych polskich reżyserów ostatniego dziesięciolecia.

Nagrodzony m.in. dwoma Orłami za scenariusz i drugoplanową rolę Arkadiusza Jakubika film Wojciecha Smarzowskiego to historia kryminalna rozgrywająca się w kręgu policjantów, którzy nie tylko razem pracują, ale także przyjaźnią się i prowadzą wspólne interesy. Gdy jeden z nich ginie w tajemniczych okolicznościach, o morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

d4fdyei

Wydarzenie będzie miało miejsce w czwartek 13 listopada 2014 r. o godz. 18:30, w Sali Mickiewicza w Audytorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego.

Wstęp Wolny.

d4fdyei
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fdyei