Trwa ładowanie...

Za darmo: spotkanie z miliarderem

Richard Branson na UW

Za darmo: spotkanie z miliarderem
d30ptla
d30ptla

Richard Branson, angielski przedsiębiorca, miliarder, twórca obejmującej ponad 400 firm Grupy Virgin, odwiedzi Uniwersytet Warszawski, by spotkać się z młodymi ludźmi i opowiedzieć im o swojej drodze do sukcesu.

Przedsiębiorca jeszcze w czasach studenckich założył swój własny biznes, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Założył magazyn muzyczny „The Student”. Pismo promowało popularne nagrania i natychmiast odniosło duży sukces, a do udzielenia wywiadów Bransonowi udało mu się nakłonić takie gwiazdy jak Mick Jagger czy John Lennon. Powodzenie dodało mu odwagi do podejmowania nowych wyzwań i dzięki swojemu niestandardowemu i innowacyjnemu podejściu do biznesu w niedługim czasie osiągnął spektakularny sukces. Bardzo często powtarza, że każde ryzyko jest warte tego, by je podjąć, pod warunkiem, że podejmiemy je z ważnych powodów i po to, by sprawić, że życie stanie się lepsze.

Richard Branson nie poda gotowego przepisu na idealną firmę, ale udzieli kilku cennych wskazówek i porad, które z pewnością przydadzą się studentom myślącym o własnej firmie. Podczas spotkania brytyjski miliarder zainauguruje program wspierający przedsiębiorczość wśród młodych ludzi „Virgin Mobile Academy”. Szczegóły przedsięwzięcia owiane są jeszcze tajemnicą, jednak – jak podaje Biuro Prasowe Virgin Mobile Polska – jednym z jego punktów będzie konkurs na najlepszy biznesplan, w którym studenci będą mogli wygrać wartościowe nagrody. Jestem przekonany, że osoba Richarda Bransona oraz jego droga zawodowa i innowacyjne pomysły biznesowe, realizowane już od czasów studenckich, mogą być znakomitą inspiracją intelektualną i zawodową dla wielu polskich studentów – mówi Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający Virgin Mobile Polska

d30ptla

Spotkanie ze studentami odbędzie się w Starej Bibliotece UW (Krakowskie Przedmieście 26/28) w środę 24 października 2012 r. o godz. 11:00. Wstęp na spotkanie jest wolny.

d30ptla
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30ptla