Trwa ładowanie...

Za darmo: Stanisława Celińska z "Nową Warszawą" w Łazienkach

Stare warszawskie szlagiery w pięknych okolicznościach przyrody

Share
Za darmo: Stanisława Celińska z "Nową Warszawą" w Łazienkach
d3eei87

Stanisława Celińska zdobyła serca warszawiaków swoim wykonaniem szlagieru "Warszawa" T.Love w nowej aranżacji. Zadziorna jak Stara Praga, swojska jak Grochów, nastrojowa jak Muranów, różnorodna jak Powiśle, romantyczna jak Żoliborz, przebojowa jak Mokotów - pisze o niej Mike Urbaniak. Warszawskich szlagierów jest wiele, ale Stanisława Celińska tylko jedna - dodają twórcy płyty "Nowa Warszawa". Tym razem miłośnicy melorecytacji Celińskiej będą mieli okazję posłuchać jej za darmo, w Łazienkach Królewskich.

W sobotę, 18 maja Stołeczna Estrada wraz z partnerami zaprasza na niezwykły koncert do Łazienek Królewskich. Stanisława Celińska, Bartek Wąsik i Royal String Quartet zagrają o 21:30 na scenie na wodzie, ustawionej na Stawie Południowym (przy Amfiteatrze). Wstęp wolny.*___*_

Będzie można posłuchać piosenek z projektu "Nowa Warszawa", który sygnowany jest przez Nowy Teatr Krzysztofa Warlikowskiego. Usłyszymy nowe aranżacje znanych utworów o Warszawie m.in. m.in. takie przeboje, jak „Sen o Warszawie”, „Warszawo, piękna Warszawo” czy „Bal na Gnojnej”.

d3eei87
d3eei87

Podziel się opinią

Share
d3eei87
d3eei87