Trwa ładowanie...
d1u24r9

Za darmo: Światowy Dzień Wody

Atrakcje dla dorosłych i najmłodszych, koncert zespołu Raz Dwa Trzy
Share
Za darmo: Światowy Dzień Wody
d1u24r9

Z okazji Światowego Dnia Wody czeka na mieszkańców Warszawy piknik, który rozpocznie się w sobotę, 23 marca, o godz. 10.00, na Płycie Desantu przy ul. Solec. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych.

Na miejscu rozstawiona zostanie ogrzewana hala namiotowa, w której nie zabraknie konkursów i zabaw dla najmłodszych; oprócz** eksperymentów chemicznych i budowania oczyszczalni z klocków lego, będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych i występach zespołu „Siostry czarodziejki”. Dla starszych uczestników pikniku przewidziano pokazy malowania na wodzie oraz porady dietetyka. **Jedną z atrakcji będzie także możliwość odwiedzenia najnowocześniejszej w Polsce Oczyszczalni Ścieków "Czajka". Zwiedzający będą tam dowożeni specjalnymi autokarami.

W czasie imprezy organizowane będą również wycieczki terenowe wzdłuż brzegów Wisły oraz pokazy sprzętu specjalistycznego używanego przez służby MPWiK. Uczestnicy zabawy będą mogli zobaczyć też pokazy „Chudego Wojtka” - statku-spulchniacza hydraulicznego, który na co dzień dba o piaszczyste dno rzeki wokół „Grubej Kaśki”. Tegoroczną imprezę uświetni występ zespołu Raz, Dwa, Trzy.

d1u24r9

Światowy Dzień Wody, obchodzony 22 marca, został ustanowiony przez ONZ w 1992 r. Ideą obchodów jest uświadomienie państwom Narodów Zjednoczonych wpływu prawidłowej gospodarki wodnej na stan gospodarczy i społeczny krajów.

d1u24r9

Podziel się opinią

Share
d1u24r9
d1u24r9