Trwa ładowanie...

Za darmo: szkolenie z zakresu komunikacji naukowej

Dziś ostatni dzień zgłoszeń

Za darmo: szkolenie z zakresu komunikacji naukowej
d3vaej3
d3vaej3

Informowanie społeczeństwa o efektach prac naukowców i jednostek badawczych jest dzisiaj coraz bardziej istotne. Popularyzacja nauki ma bezpośredni wpływ na pozyskiwanie funduszy i grantów na finansowanie prac badawczych. Naukowczynie i naukowcy coraz częściej muszą być doskonałymi mówcami i mówczyniami, potrafiącymi wytłumaczyć osobom nie związanym ze światem nauki potrzebę przeprowadzania długotrwałych i czasem kosztownych badań. Stąd pomysł na FameLab – konkurs, w którym naukowcy mają za zadanie w jak najbardziej atrakcyjny i zrozumiały opowiedzieć jury i publiczności o swojej pracy.

Uwielbiasz fizykę, chemię, matematykę, biologię lub inną dziedzinę nauki, ale nie wiesz jak o niej mówić? To żaden problem! Możesz wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu MiniMasterClass z zakresu komunikacji naukowej. To będzie świetna okazja, aby jak najlepiej zaprezentować się podczas wystąpień publicznych, a wtedy już nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby wziąć udział w konkursie FameLab i go wygrać.

Dziś ostatni dzień rejestracji! 14 stycznia pod adresem famelab@kopernik.org.pl. Warsztaty poprowadzi Marcin Chydziński z Centrum Nauki Kopernik.

*Marcin Chydziński *– pedagog (UW), scenarzysta (PWSFTViT) coach (Akademia TROP). Od 2010 roku w zarządzie Stowarzyszenia FILM 1, 2, w którym odpowiada za scriptdoctoring czyli rozwój scenariuszy młodych twórców, prowadzony metodą coachingową. Współtworzy program innowacyjnego kursu animacji 3D i efektów specjalnych dla PLATIGE IMAGE. Odpowiada w nim za przygotowanie i rozwój (szkolenia i coachingi) wykładowców. Od 2006 roku pracuje w Centrum Nauki Kopernik, gdzie stworzył m.in. scenariusz fabularyzowanej galerii „Strefa Światła”. Od 2009 zajmuje tam stanowisko trenera wewnętrznego. Prowadzi indywidualne coachingi i warsztaty. Głównymi obszarami są wystąpienia publiczne, autoprezentacja, rozwój kreatywności, komunikacja, wykorzystanie własnego potencjału.

d3vaej3

*MiniMasterClass 16 stycznia 2013, godz. 12:00-15:00 Foyer Sali Konferencyjnej Centrum Nauki Kopernik*

d3vaej3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vaej3