Trwa ładowanie...

Za darmo: Szóste Urodziny Oparów Absurdu

W piątek bałkańsko, w sobotę starowarszawsko

Za darmo: Szóste Urodziny Oparów Absurdu
d1slyug

W najbliższy weekend praskie Opary Absurdu obchodzą swoje szóste urodziny. Nastrojowa knajpka na stałe wpisała się w krajobraz prawej strony Wisły. Przytulny klimat "jak u babci" tworzą nie tylko dywany, stare meble i religijne obrazy na ścianach, ale także ludzie, którzy przychodzą tu od lat. Jak Opary Absurdu świętować będą swoje urodziny? Nie inaczej jak ze swoimi stałymi gośćmi: Justyną Jary, Marcinem Maroszkiem oraz z Grupą Teatralną Warszawiaki.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy weekend pełen atrakcji. Piątek 19 października będzie wieczorem bałkańskim. Ogniste dźwięki rodem z Serbii, Grecji i Macedonii ze szczyptą liryzmu w wykonaniu dobrze wam znanym z oparowej sceny Justyny Jary i Marcina Maroszka. Koncert zacznie się o 22 - zaprasza Bartosz Świętek, menedżer Oparów Absurdu.

Opary Absurdu starają się odtwarzać starowarszawski klimat. W głośnikach lecą tu przedwojenne piosenki, a w menu możemy znaleźć tradycyjne stołeczne przekąski, a także legendarną lornetę z meduzą. Na urodzinach lokalu nie mogło więc też zabraknąć starowarszawskich akcentów. Sobota 20 października będzie wieczorem prawdziwie aleganckim. Wieczór umili nam Grupa Teatralna Warszawiaki koncertem piosenki warszawskiej oraz potańcówką z prawdziwym klimatem starej Warszawy. Przebrania mile widziane - mówi Bartosz Świętek.

d1slyug

19, 20 października (piątek, sobota)

W Oparach Absurdu, ul. Ząbkowska 6

d1slyug
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1slyug