Trwa ładowanie...

Za darmo: Szymon Tylman o projektowaniu samochodów

Znany designer odsłania tajniki zawodu!

Share
Za darmo: Szymon Tylman o projektowaniu samochodów
d2o6len

W każdą niedzielę nowopowstały lokal Stacja Mercedes zaprasza na spotkania poświęcone tematyce designu i wzornictwa przemysłowego.

Cykl otworzy Szymon Tylman, który jest architektem i jedynym Polakiem szkolonym przez samego Chrisa Bangle'a. Przybliży nam proces projektowania samochodu: od czego zaczyna projektant, skąd czerpie inspiracje oraz jak przebiega cały proces projektowania pięknej, a jednocześnie bezpiecznej i funkcjonalnej maszyny.

Pierwsze kroki stawiał jeszcze w latach 80-tych jako dziecko rysując oraz modelując bryły samochodów. To stało się jego życiową pasją. Zawodowe doświadczenia oraz lata pracy na wydziale Architektury Techniki Rysunku pozwoliło mu zbudować takie portfolio, że zgłosił się na warsztaty w mediolańskiej politechnice. Warsztaty prowadzi legenda designu i motoryzacji - Chrisa Bangle (który jest głównym projektantem BMW i nadzorował prace nad modelami serii 1, 3, 5, 6 i 7, SUV-ami X5, X6 i X3 oraz sportowymi samochodami Z3 i Z4. Jego talent przyczynił się także do sukcesu marek MINI i Rolls Royce)
.

d2o6len

Dziś, 21 lipca (niedziela) o 16.00 Szymon Tylman przybliży proces projektowania samochodu. Opowie od czego zaczyna projektant i skąd czerpie inspiracje. Wstęp wolny.

d2o6len
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o6len