Trwa ładowanie...

Za darmo: Teatr Klancyk i Goście

Wieczór anegdot obieżyświatów i zakupoholików oraz specjalne przedstawienie Teatru Improwizowanego "Maneki-neko czyli jak (nie) kupić kota w worku". Plus niespodzianki

Share
Za darmo: Teatr Klancyk i Goście
d18vdhq

Podczas wieczoru na poważnie i z przymrużeniem oka aktorzy i ich goście opowiedzą, jak w praktyce korzystać z praw konsumenta i nie dać się nabić w butelkę, robiąc zakupy on-line lub podróżując po Europie.

Historie z życia wzięte przedstawią osoby, które z autopsji znają blaski i cienie podróżowania i kupowania w krajach Unii Europejskiej. Leszek K. Talko – felietonista, pisarz i pełnoetatowy ojciec opowie, dlaczego dzieci chorują w piątki po południu, jak mu szło leczenie dzieci za granicą i dlaczego, kiedy trafił z synem do polskiego szpitala, musiał szukać ducha. Agnieszka Łada – politolożka w ciągłej podróży, jedną nogą w Warszawie, drugą w Berlinie, opowie, jak pewien zmarnowany przez linie lotnicze urlop, był dla niej początkiem nowej przygody i dlaczego warto walczyć o swoje. Michał Goździk - łączący zawodowo dwie pasje - prawo oraz teatr, przedstawi jasne i ciemne strony zakupów internetowych i wyjaśni dlaczego czasami firmy sprzedające różne produkty on-line mają swoje serwisy poza UE, a nawet Europą.

W spotkaniu wezmą też udział posłowie do Parlamentu Europejskiego: Róża Thun i Wojciech Olejniczak, którzy opowiedzą, co robi Unia Europejska na rzecz poprawy jakości życia oraz zapewnienia ochrony i wzmocnienia praw wszystkich obywateli.

d18vdhq

Zwieńczeniem wieczoru będzie wyjątkowy występ Teatru Klancyk, który zafunduje publiczności dawkę surowej i trafiającej w punkt improwizacji. Członkowie grupy bez skrupułów przemielą historie podsunięte przez publiczność. Zagraniczne wojaże i wspomnienia, o których lepiej zapomnieć, staną się inspiracją do stworzenia serii scen układających się w kolaż skojarzeń i nawiązań. Fabuła zostanie zaimprowizowana na oczach widzów przez osoby wyposażone w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia niepowiązanych ze sobą rzeczy i zdarzeń. A wszystko by wywołać uśmiech u innych. Po spektaklu przewidziany jest poczęstunek i lampka wina w Barze Studio.

WSTĘP WOLNY. Bezpłatne wejściówki są do odbioru w kasie Teatru Studio.

Teatr Klancyk i Goście
17 stycznia, godz. 18.00
Teatr Studio (PKiN) (duża scena)
STRONA wydarzenia

d18vdhq

Podziel się opinią

Share
d18vdhq
d18vdhq