Trwa ładowanie...

Za darmo: Teatr na pl. Defilad

Rejestracje najsłynniejszych spektakli z TR Warszawa będziemy mogli zobaczyć na pl. Defilad. Start już w środę

Za darmo: Teatr na pl. Defilad
dl3g7tf
dl3g7tf

Projekcje filmowe wybitnych spektakli teatralnych TR Warszawa zostaną pokazane w ramach projektu Plac Defilad , którego autorzy próbują stworzyć w tym historycznym i zaniedbanym miejscu otwartą, wielofunkcyjną przestrzeń, dostępną dla każdego, oferując mieszkańcom różne, kulturalne wydarzenia. TR Warszawa współpracuje z organizatorami od początku.

Dzieki tej współpracy będziemy mogli zobaczyć projekcje trzech, kultowych już spektakli: "Bzika tropikalnego", "Krumu" i "Burzy". Jak dowiedzieliśmy się w siedzibie Placu Defilad, w każdą środę przy wejściu do PKiN-u (przy Teatrze Studio) zostanie ustawiony wielki ekran, na którym zostaną pokazane przedstawienia. W razie deszczu pokazy przeniosą się do Cafe Kulturalnej lub Baru Studio. Start już w najbliższą środę. Poniżej program:

16 lipca, godz. 21.30. - "Bzik tropikalny" - warszawskim debiut Grzegorza Jarzyny. Spektakl okrzyknięto wydarzeniem, jednym z najgłośniejszych debiutów teatralnych i najciekawszą inscenizacją Witkacego w Polsce od wielu sezonów.

23 lipca, godz 21.30. - "Burza" - ostatnia sztuka Szekspira przygotowana przez Krzysztofa Warlikowskiego, autora głośnego Hamleta i Oczyszczonych, laureata m.in. Złotego Yoricka i Nagrodę im. Konrada Swinarskiego.

dl3g7tf

30 lipca, godz. 21.30. - "Krum" Hanocha Levina w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego, jedna z najlepszych światowych inscenizacji głośniej sztuki, nawiązująca do biblijnej przypowieści o synu marnotrawnym.

Wstęp na pokazy jest wolny. Szczegóły znajdziemy tutaj .

dl3g7tf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl3g7tf