Trwa ładowanie...

Za darmo: Test Coopera na Stadionie Narodowym

Sprawdź swoją formę, przygotuj się do maratonu

Share
Za darmo: Test Coopera na Stadionie Narodowym
d32jgjm

Sprawdź swoją wydolność i sprawność, zobacz gdzie masz rezerwy i braki i wybierz najlepszy program treningowy, który doprowadzi cię do mety 35. Maratonu Warszawskiego. Test Coopera to próba wytrzymałościowa polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Na podstawie pokonanegu dystansu, Twojej płci i wieku będziesz mógł dokonać oceny swojej wydolności.

W trakcie testu będziesz miał okazję skonsultowania się ze specjalistami z zakresu treningu i żywienia, którzy zaproponują Ci odpowiedni program treningowy do maratonu we wrześniu, albo – jeżeli jesteś mniej zaawansowanym sportowcem – program „naprawczy”, który pozwoli Ci podjąć treningi i we wrześniu wystartować w krótszym biegu towarzyszącym 35. Maratonowi Warszawskiemu, a z dystansem 42 km zmierzyć się w roku 2014.

Co zrobić, aby wziąć udział w teście? Test Coopera odbędzie się 6 kwietnia (sobota) na Stadionie Narodowym w Warszawie, w godz. 10:00-13:00. Udział jest bezpłatny. Szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie na stronach www.polmaratonwarszawski.pl oraz www.maratonwarszawski.com . Uwaga - liczba osób, które będą mogły wziąć w teście jest ograniczona!

d32jgjm

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja "Maraton Warszawski", a Gospodarzem Stadion Narodowy w Warszawie.

d32jgjm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32jgjm