Trwa ładowanie...
dxvrfkj

Za darmo: trening Pole Dance i Street Workout

Wystarczy zabrać ze sobą odpowiedni strój i przyjść [ZDJĘCIA]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: trening Pole Dance i Street Workout
dxvrfkj

Profesjonalny pole dance wymaga dużej sprawności fizycznej oraz siły, w tym umiejętności typowych dla gimnastyki i akrobatyki. Taniec na rurze wykonywany jest również jako forma ćwiczeń fizycznych np. w klubach fitness lub szkołach tańca - poprawia wytrzymałość i ogólną sprawność.

Na świecie organizowane są również mistrzostwa w tańcu na rurze ukazujące jego złożoność. W stolicy pole dance (oraz street workout - czyli treningi na otwartym powietrzu) zdobywają coraz większą popularność. Powstają nowe szkoły. Nie każdy jednak wie, jak zacząć przygodę z tym sportem.

O tym czym jest Pole Dance opowiadała nam niedawno Natalia Wojciechowska - założycielka studia tańca i sportu Pole Dance Project.

dxvrfkj

W najbliższą sobotę 2 sierpnia w Street Workout Bemowo Ratusz o godz 15:00 instruktorki ze szkoły Hell Yeeeah będą trenować pole dance oraz street workout na świeżym powietrzu. Jeśli chcecie dołączyć - wystarczy zabrać ze sobą odpowiedni strój i przyjść.

Trening jest otwarty dla wszystkich. Street Workout Bemowo Ratusz mieści się przy Powstańców Śląskich 70. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z ostatniego treningu. Może was zachęcą?

dxvrfkj

Podziel się opinią

Share
dxvrfkj
dxvrfkj