Trwa ładowanie...

Za darmo: „W 180 minut dookoła Belgii”

Gra Miejska z czekoladowym zakończeniem!

Share
Za darmo: „W 180 minut dookoła Belgii”
d1j3ubf

Dlaczego mówi się, że każdy Belg rodzi się z cegłą w brzuchu? Co łączy Prezydenta Bronisława Komorowskiego z belgijskim następcą tronu – księciem Filipem? Ile kilogramów frytek zjada statystyczny Belg i co ma wspólnego belgijski aptekarz z pralinkami?

Znajomość odpowiedzi na te pytania ułatwi zmierzenie się z zadaniami przygotowanymi dla uczestników Gry Miejskiej, organizowanej w ramach Dni Belgijskich w Polsce pod hasłem „W 180 minut dookoła Belgii”. Gra odbędzie się 24 listopada (sobota) w śródmieściu Warszawy. Początek zabawy zaplanowano na godz. 11.30 w budynku Ambasady Belgii w Polsce, ul. Senatorska 34, a zakończenie – około godz. 14.30 w Pijalni Czekolady Mount Blanc na ulicy Chmielnej.__

Tematem Gry będzie szeroko pojęta kultura, sztuka, historia, rozrywka i obyczaje Belgii. Na poszczególnych etapach Gry uczestnicy będą mieli możliwość poznania regionalnych specjałów kulinarnych, komiksów, sławnych Belgów oraz historii tego kraju. Przewagę w Grze dawać będą umiejętności, takie jak: kojarzenie faktów, szybkość działania, skuteczna praca zespołowa, spryt oraz orientacja w terenie. Uczestnicy Gry, w kolejnych etapach zabawy, otrzymywali będą pytania lub zadania do wykonania. Poprawne wykonanie polecenia gwarantuje otrzymanie fragmentu układanki, z której należy ułożyć hasło finałowe.

d1j3ubf

Udział w grze jest bezpłatny. Trzeba się jednak zarejestrować na TEJ stronie. Są tam też dostępne materiały pomocnicze pozwalające przygotować się do Gry.

d1j3ubf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j3ubf
d1j3ubf