Trwa ładowanie...

ZA DARMO: W sierpniu przyjdź do ArtParku

To koncerty, taniec, wystawy, kino letnie, teatr i wydarzenia dla dzieci!

Share
ZA DARMO: W sierpniu przyjdź do ArtParku
d179oav

Już 3 sierpnia rusza szósta edycja ArtParku w Parku im. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza. Imprezę organizuje Dom Kultury Śródmieście.

ArtPark strefa artystyczna to festiwal będący realizacją mającego już kilkuletnią historię projektu letniej sceny plenerowej Domu Kultury Śródmieście w parku usytuowanym w pobliżu placu Trzech Krzyży, na tyłach Muzeum Ziemi. Dla warszawiaków scena ta stała się ważnym punktem na kulturalno-rozrywkowej mapie stolicy. ArtPark to możliwość spotkania z ciekawymi artystami w przyjemnym miejscu z niepowtarzalnym klimatem, tworzonym przez uczestników tego wydarzenia.

Będą koncerty i recitale. Wystawiane będą spektakle teatralne oraz widowiska kabaretowe. Fani tańca będą mogli bawić się na parkiecie przy muzyce na żywo w każdą niedzielę od godziny 18:00. Będzie również kilka wystaw w plenerze. W niedziele po zmroku odbywać się będą projekcje plenerowego kina letniego (w tym roku będzie to kino komiksowe). Niedzielne przedpołudnia rodzice z dziećmi będą mogli spędzić uczestnicząc w interaktywnych przedstawieniach dla najmłodszych i imprezach im towarzyszących.

d179oav

W tym roku ArtPark rozpocznie się 3 sierpnia o godz. 19:00 spektaklem ulicznym Teatru Klinka Lalek „Kilku ekscentryków i Słoooń”. Organizator wydarzenia - zaprasza od poniedziałku do soboty o 19.00 na: koncerty, spektakle lub recitale, w piątki o 18:30 na wernisaże wystaw, w niedziele na Poranki Familijne (godz. 11:00), zabawy taneczne (godz. 18:00) oraz na kino komiksowe w plenerze o 21:15 (przed każdą projekcją filmu - początek 20:45 - odbędzie się 25-minutowy pokaz filmów krótkometrażowych). Festiwal zakończony zostanie 26 sierpnia pokazem filmu „Constantine” w reż. Francisa Lawrence’a.

d179oav
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d179oav