Trwa ładowanie...

Za darmo: Warsaw Judo Open 2013

Ponad 1100 zawodników z 20 państw walczących na 9 matach zobaczymy w weekend na Torwarze

Za darmo: Warsaw Judo Open 2013
d17d1br

*Ponad 1100 zawodników z 20 państw walczących na 9 matach zobaczymy w weekend na Torwarze.W najbliższy weekend, 28 i 29 września, odbędzie się piętnasta edycja Warsaw Judo Open 2013 - Międzynarodowego Pucharu Polski w Judo. *Wstęp wolny.

Ostatni weekend września tego roku to prawdziwe święto judo w Warszawie.* Warsaw Judo Open*to największy turniej judo w Polsce dla młodzieży w wieku 14 – 20 lat. Są to zawody selekcyjne do kadr narodowych.

Pierwsza edycja zawodów odbyła się w 1998. Od 2009 jest to oficjalny Puchar Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.14 lat temu organizowałem wspólnie z Jackiem Zawadką międzynarodowy turniej na 2 matach w małej sali gimnastycznej. Już wtedy miałem wizję zorganizowania w przyszłości największego i najsilniejszego turnieju judo w Polsce.* WJO to aktualnie jedna z czołowych imprez judo w Europie*- mówi Cezary Borzęcki, prezes Uczniowskiego Klubu Judo „Ryś” z Warszawskiego Ursynowa, organizatora XIV Warsaw Judo Open.

d17d1br

Warsaw Judo Open to jedyny w Polsce turniej, który jest prowadzony całkowicie elektroniczniedzięki wykorzystaniu fińskiego programu JudoShiai. Każdy zawodnik otrzymuje identyfikator z kodem kreskowym, którym legitymuje się przy weryfikacji wagi oraz przed każdą walką. Tylko na WJO wagi podłączone są do komputera, aby wyeliminować błędy oraz przyspieszyć proces ważenia zawodników (w 2011 roku zważenie 300 Juniorów zajęło 30 min)
.

Wszystkie walki rejestrowane są przez kamery obsługiwane przez sędziów klasyfikatorów, a wyniki oraz transmisja video z walk medalowych są dostępne on-line na stronie turnieju.

Widownia na ponad 4800 osóboraz wielkość hali Torwar I zapewnia komfort nie tylko zawodnikom (9 mat), ale też wszystkim sympatykom judo, którzy 28 i 29 września odwiedzą turniej - zachęcają organizatorzy.

d17d1br
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17d1br