Trwa ładowanie...

Za darmo: Warszawa dla początkujących

Na luzie. Dla przyjezdnych i miejscowych. Ciekawie i z pasją

Za darmo: Warszawa dla początkujących
d46p3u9
d46p3u9

"Warszawa dla początkujących" to połączenie alternatywnej turystyki miejskiej z promowaniem wolontariatu. To już trzecia edycja programu. Są to darmowe spacery przeznaczone zwłaszcza dla osób nowoprzybyłych do stolicy, ale nie tylko - również dla warszawiaków, którzy tu mieszkają, lecz niektórych aspektów miasta nie znają. W końcu nie wszyscy byli już za kulisami Teatru Rozmaitości, czy zwiedzili zakamarki Kina Muranów.

Projekt realizowany jest do grudnia 2012 przez Gochę Pawlak w ramach "Animatornia – biuro działań społeczno-kulturalnych" Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".

Teatry od kuchni, wolontariat w praktyce, spotkania z działaczami i działaczkami sektora pozarządowego, które warto poznać. Możliwość włączenia się w wartościowe inicjatywy. Spośród kilkunastu opcji wybrać możesz temat, który Cię interesuje, zapisujesz się przez formularz zgłoszeniowy, a my zabieramy Cię w popołudniową podróż do świata stołecznych instytucji kulturalnych i organizacji pozarządowych, dając szansę na poznanie miasta od podszewki - zapewniają organizatorki projektu.

Pełen program oraz zapisy: warszawadlapoczatkujacych.blogspot.com

......................................................................................................................................................................

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy.

d46p3u9

Projekt "Warszawa dla początkujących" jest realizowany w ramach programu ”Animatornia – biuro działań społeczno-kulturalnych” Towarzystwa Inicjatyw Twórczych “ę” dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy.

d46p3u9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46p3u9