Trwa ładowanie...

Za darmo: Warszawski Festiwal Kabaretów Uczniowskich

Finał już 7 grudnia. W jury same gwiazdy!

Share
Za darmo: Warszawski Festiwal Kabaretów Uczniowskich
di811y5

7 grudnia (piątek) o godz. 18.00 w Liceum im. Stefana Batorego odbędzie się finał III edycji Warszawskiego Festiwalu Kabaretów Uczniowskich. Wstęp wolny. Młodych kabareciarzy będzie oceniać jury, w którym zasiądą Maria Czubaszek, Magdalena Wójcik oraz znany z Teleexpressu Maciej Orłoś.

Kogo zobaczymy w finale? Silną kabaretową reprezentację wystawia Uniwersytet Warszawski. Ze studentów tej uczelni składa się Grupa Paszkot, która wystąpi podczas Finału po raz pierwszy. Uniwersytecką kadrę uzupełniają członkinie Kabaretu Hyrki, wspierane przez studentki Politechniki Warszawskiej. Na ich drodze do sukcesu stanie Kabaret Sześciopak składający się z czterech studentów Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Licealiści również nie zamierzają składać broni. Już po raz trzeci na WFKU wystąpi Zamoyska Grupa Teatralna Improwizacja, istni weterani tej imprezy. Dotychczas uczniowie XIV LO im. Jana Zamoyskiego dwa razy z rzędu zajmowali drugie miejsce.

di811y5

I ostatni zespół, który przybywa aż z Sosnowca, z I LO im. Walentego Roździeńskiego. Teatr Kabaret Umowny, bo to o nim mowa, przybywa do Stolicy aby rozśmieszyć do łez i zdobyć serca publiczności.

Kto wygra? Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Na pewno ten wieczór spędzicie ze śmiechem.

*Warszawski Festiwal Kabaretów Uczniowskich *7 grudnia (piątek), godz. godz. 18.00
Liceum im. Stefana Batorego, ul. Myśliwiecka 6
STRONA Festiwalu

di811y5

Podziel się opinią

Share
di811y5
di811y5