Trwa ładowanie...

Za darmo: Warsztaty Bębniarskie

Nauka gry na bębnach afrykańskich i brazylijskich. Pod okiem profesjonalnych instruktorów!

Share
Za darmo: Warsztaty Bębniarskie
d35yszd

Fundacja „Afryka Inaczej” po raz kolejny daje szansę poznać bliżej muzykę perkusyjną rodem z Czarnego Lądu. Tym razem, dzięki wsparciu m.st. Warszawa, organizuje czterodniowe intensywne warsztat nauki gry na bębnach afrykańskich oraz brazylijskich.
Odbędą się one na początku wakacji w Warszawie, w okolicy metra Marymont i będą prowadzone przez doświadczonych muzyków i instruktorów gry na instrumentach perkusyjnych, wśród nich Mikołaja Wieleckiego (Ritmodelia), Przemysława Kalinkę i Maxima Piazzę (Konoba).

Warsztaty obejmą cztery dwugodzinne spotkania od poniedziałku 8 lipca do 11 lipca stanowiące całość, dlatego są dla osób, które mogą uczestniczyć we wszystkie dni. Zostało jeszcze kilka miejsc w dwóch grupach samby brazylijskiej (grupa I - godz. 10.00-12.00, grupa II - godz. 12.30-14.30). W trakcie warsztatów uczestnicy poznają podstawy gry na poszczególnych instrumentach, a następnie będą pracować nad prostym repertuarem, dzięki czemu po zakończeniu warsztatu grupa będzie w stanie wykonać krótki występ.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zostało jeszcze tylko parę miejsc! Warto rozpocząć sezon wakacyjny od gorących rytmów z Brazylii pod okiem lidera warszawskiej grupy perkusyjnej Ritmodelia – Mikołaja Wieleckiego.

d35yszd

Na warsztaty możecie zapisywać się drogą e-mail pisząc do urszula@afryka.org. Szczegóły znajdziemy TUTAJ .

d35yszd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35yszd
d35yszd