Trwa ładowanie...

Za darmo: warsztaty fotograficzne „Street foto - Co warszawiacy noszą”

Od historii fotografii, poprzez świadome budowanie kadru do zajęć praktycznych

Za darmo: warsztaty fotograficzne „Street foto - Co warszawiacy noszą”
d16i3yd
d16i3yd

Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Fotografików otwiera nabór na bezpłatne trzymiesięczne warsztaty fotograficzne "Street foto - Co Warszawiacy noszą” - od historii fotografii, poprzez świadome budowie kadru do zajęć praktycznych. Zajęcia będą odbywały się w Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym 8 w miesiącach wrzesień - listopad.

Udział w warsztatach pozwoli zdobyć uczestnikom potrzebną wiedzę, aby fotografować z pasją i świadomie. W ramach warsztatów zaplanowaliśmy zajęcia poświęcone historii fotografii (wykł. Andrzej Zygmuntowicz), budowie i analizie obrazu (wykł. Jagna Olejnikowska) oraz zajęcia poświęcone rozwojowi umiejętności praktycznych i teoretycznych (wykł. Stanisław Fitak). Warsztaty prowadzone będą w przystępny, interaktywny sposób z wykorzystaniem materiałów multimedialnych.

Podczas zajęć „rozwój umiejętności praktycznych i teoretycznych” uczestnicy wezmą udział w zadaniu „Street foto - Co warszawiacy noszą” - zadaniem uczestników będzie zaprezentowanie obrazu warszawskiego społeczeństwa w sposób wielopłaszczyznowy. Najlepsi uczestnicy będą mieli szansą zaprezentowania swoich prac na stronie internetowej ZPAF w wirtualnej galerii oraz na grudniowej wystawie końcowej.

d16i3yd

Zapraszamy miłośników fotografii w wieku 18 - 28 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Stara Galeria ZPAF, plac Zamkowy 8, Warszawa
wrzesień - listopad 2012
Koordynator warsztatów: Milena Marciniak: tel. (22) 635 47 83, kwestionarisz można pobrać TUTAJ .
Szczegóły warsztatów znajdziemy na stronie ZPAF.**

d16i3yd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16i3yd