Trwa ładowanie...
d2qpfer

Za darmo: warsztaty i pokaz flamenco

Warsztat kierowany jest dla początkujących (pań i panów)
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: warsztaty i pokaz flamenco
d2qpfer

W ramach miesiąca hiszpańskiego, w klubokawiarni Grawitacja przy ulicy Browarnej 6 dzisiaj odbędą się warsztaty i pokaz flamenco. Wypróbujcie swoją koordynację i kondycję w pełnym siły i wyrazu tańcu flamenco - mówią organizatorzy. Wydarzenie odbędzie się dzisiaj, w czwartek 14 listopada o godzinie 19:00.* Wstęp wolny.*

Warsztat flamenco poprowadzi Ania Ochman – tancerka i choreograf technik tańca współczesnego oraz „egzotycznego” tańca tradycyjnego (m.in. indonezyjskiego i właśnie flamenco). Naukę poprzedzi pokaz tańca w wykonaniu dwóch tancerek. Będzie można podziwiać lekkość i wdzięk dziewczyn, a chwilę później nauczyć się krótkiej choreografii, obejmującej podstawowe i najbardziej charakterystyczne ruchy. Warsztat kierowany jest dla początkujących (pań i panów).

Wydarzenie wystartuje o godzinie 19.00 pokazem tańca flamenco (wyk. Ania Ochman i Aleksandra Pukos), około 15-20 minut później rozpoczną się warsztaty – nauka choreografii flamenco, którą poprowadzi Ania Ochman – instruktorka związana ze szkołą tańca – Akademią FlamencoArte.

d2qpfer

Zobacz także: Baśnie skandynawskie (spotkanie dla dorosłych)

d2qpfer

Podziel się opinią

Share
d2qpfer
d2qpfer