Trwa ładowanie...

Za darmo: warsztaty kreatywnego pisania

Motywem przewodnim będą limeryki warszawskie!

Za darmo: warsztaty kreatywnego pisania
db48632
db48632

WAGON Z OJCA
Z
SIŃCÓW RUDYMI

czyli:
WARS-Z-TATY
Z
LIM-ERYKAMI

Podczas warsztatów nauczycie się tworzyć varsavianistyczne limeryki (lecz nie tylko) i odkryjecie w sobie ogromne pokłady wyobraźni, a wszystko to w miłej atmosferze, w iście warszawskim klimacie i pod okiem osoby, która w profesjonalny sposób pomoże Wam rozwinąć skrzydła. Na uczestników czekają miłe niespodzianki różnej maści.

db48632

Warsztat będzie trwał 2 godziny (od godz. 11.00), udział w nim jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Prowadzący: Robert Pruszczyński – doktor nauk humanistycznych, pracuje na Wydziale Polonistyki UW, absolwent kursu kreatywnego pisania. W ramach projektów realizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy i Dokumentalistów „Koncentrat” prowadził warsztaty realizowane z funduszy m.in. Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury, miasta stołecznego Warszawa (dzielnice: Praga, Ochota, Mokotów).
Prowadzący komercyjnych i indywidualnych warsztatów pisarskich.

*Chętni mogą zapisywać się, wysyłając e-mail na adres: gra.rusz.glowa@gmail.com lub na fejsbukową skrzynkę RUSZ GŁOWĄ . *Na Facebooku RUSZ GŁOWĄ znajdziecie także informację o internetowym konkursie na limeryk o tematyce warszawskiej.

Kiedy: 10 maja (sobota) 2014 r., godz. 11:00

Gdzie: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25

db48632

WSTĘP WOLNY

db48632
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db48632