Trwa ładowanie...
d4itz1a

Za darmo: Warsztaty rowerowe z projektem Zębatka

Tym razem będzie można dowiedzieć się, jak naprawić hamulce
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: Warsztaty rowerowe z projektem Zębatka
d4itz1a

W programie tych warsztatów pojawią się dwa konieczne elementy: teoria (typy hamulców, mechanizm, podstawowe usterki) i praktyka (regulacja, wymiana części). Warto przyjechać na swoim rowerze, nie zakładać najczystszej białej koszuli - piszą organizatorzy.

Zobacz również: Warszawski Festiwal Foodtrucków w Parku Praskim

Jeśli ktoś z Was wie, że musi w swoim rowerze wymienić którąś z części układu hamulcowego (np. linkę, pancerz, klocki) – trzeba wziać nowe części ze sobą. Narzędzia (klucze, łatki, łyżki do opon, pompki) będą na miejscu, ale jeśli przyniesiecie własne, nie będzie koniecznosci czekania w kolejce.

d4itz1a

Kobiety mają mniejszą szansę na nabycie umiejętności technicznych, dziewczyny i kobiety mają pierwszeństwo przy zapisach.

Warsztaty rowerowe odbędą się w czwartek 22 maja. Są bezpłatne, ale obowiązują zapisy pod adresem ngrzywalska@fise.org.pl

WAŻNE - na warsztaty zaproszeni są ci, którzy posiadają następujące typy hamulców: cantilever, v-break, hamulce szosowe symetryczne, hamulce szosowe jednostronne. Jeśli ktoś z Was nie wie, jakie hamulce ma w swoim rowerze, może je porównać ze zdjęciami w internecie. W części praktycznej NIE będzie pracy przy hamulcach hydraulicznych, tarczowych, bębnowych ani torpedo.

Plan zajęć:

16:00-18:30 (grupa dedykowana kobietom)
19:00-21:30 (grupa mieszana)

Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie

d4itz1a

Podziel się opinią

Share

d4itz1a

d4itz1a