Trwa ładowanie...

Za darmo: warsztaty wrotkarskie na Narodowym

Zajęcia odbędą się we wtorek 13 sierpnia od godziny 18:30
Share
Za darmo: warsztaty wrotkarskie na Narodowym
d21kbx0

13 sierpnia (wtorek) o godz. 18.30 na promenadzie Stadionu Narodowego, przy recepcji, zaczną się darmowe warsztaty wrotkarskie. „Będziemy pokazywać, jak bezpiecznie upadać, płynnie poruszać się na rolkach na wprost i na zakrętach, skutecznie hamować, hamować efektownie (poślizgami), bezpiecznie pokonywać przeszkody i zrobić na rolkach coś fajnego” – zapowiadają organizatorzy.

Będzie można nauczyć się, jak:

  • bezpiecznie upadać;
  • płynnie poruszać się na rolkach na wprost i na zakrętach;
  • skutecznie hamować;
  • hamować efektownie (poślizgami);
  • bezpiecznie pokonywać przeszkody;
  • zrobić na rolkach coś fajnego

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy. Organizator nie zapewnia sprzętu. Zaleca jazdę w kasku oraz ochraniaczach. Dla osób poniżej 18 roku życia kask jest obowiązkowy.

d21kbx0

Zajęcia odbywać się będą pod okiem instruktora Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich oraz instruktorów WSR POLSKATER. Podczas zajęć uczestnicy będą podzieleni na podgrupy w zależności od umiejętności jazdy. Grupy można zmieniać swobodnie w przypadku zgody osoby prowadzącej zajęcia.

d21kbx0

Podziel się opinią

Share
d21kbx0
d21kbx0